Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Előszobába milyen fal színt...

Előszobába milyen fal színt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az előszobából nyílik minden ajtó (fürdő szobák stb)..

A család egyszerűen nem tud megegyezni a fal színében.


Egy kicsit sötét a hely,kevés fény jut be.


Ti milyen színt ajánlanátok?


2011. máj. 27. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem kiwizöld. mindenképpen szerettem volna, ha a lakás egyik helyisége ilyen színű legyen, ez maradt, amihez illik :D

világos, üde, és nem unalmas, mint a fehér :D

2011. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nekünk barack de tök uncsi nehogy azt:D:D most színezzük át:D:D

nekem ha lesz egyszer házam tuti lesz benne zöld (almazöld). vidám..:D

18L

2011. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mindenféleképpen világos színet kéne, mert elég sötét a hely ahogy írtad, de zöldet nem ajánlanám! Szép szín lehet, de nem oda. Világos szín sötétebb bútorokkal sokkal szebb.

Itt válogathatsz színekben:

[link]

[link]

2011. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a napsárga jó lenne :)
2011. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a fehérre szavazok. Lehet, hogy unalmas, de az tágítja a legjobban a teret. Plusz ha nem tudtok megegyezni, akkor elég semleges ahhoz, hogy egy kompromisszumos szín legyen.

De akár ki is sorsolhatjátok, mindenkinek az ötletét beteszitek egy kalapba és amit kihúztok, az nyer :)

2011. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pisztáciazöld :)
2011. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kicsi,sötét helyekre szerintem a világos a legalkalmasabb.. :)
2011. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előszoba adja meg a belépőnek az első benyomást. Tehát valami kellemes színt kell választani, ami harmonizál a bútorokkal, és a lakás többi részével. Mivel elég sötét hely és kevés fény jut be, ezért valamilyen világos színt válasszatok. (pl.:A sárga bármely árnyalata megfelel, nem feltétlenül a rikító citrom és napsárgára gondolok, hanem a kellemes vaníliára).

Az interneten rengeteg fotó van, bátran nézegess,keresgélj és megtalálod a neked legmegfelelőbbet.

2011. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!