Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 21 éves létemre ciki lenne a...

21 éves létemre ciki lenne a galériaágy?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy a szobám, amiben benn vagy egy 20 éves szekrénysor és egy 2 éves sarokkanapé.

A szekrénysor szinte ki sincs használva, a sarokkanapé meg totál kényelmetlen és sok helyet foglal. Meg igazából az sincs kihasználva, állandóan ki van húzva, holott ugyanazon a 70 cm-es sávon alszok.

Arra gondoltam, hogy lehetne egy galériaágyat csinálni, aminek az alját meg befiókoztatnám, így felszabadulna egy csomó hely, mert a sarokkanapéra se lenne szükségem és a szekrénysorra sem.

Csak az a baj, hogy eléggé infantilis vagyok, ezért nem tudom, hogy ez ciki lenne-e ilyen idősen.


2011. jún. 7. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok kollégiumban is így van, egyetemista koleszokban

ha neked úgy a kényelmes, mért ne.

Csak pl ha pasit viszel haza, ő nem biztos h díjazza, abban az esetben praktikusabb a kinyitható ágy.

2011. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy az, fő a praktikusság
2011. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem ciki, de ennyi idősen minimum 120 centi széles ágyat csinálj, azon már viszonylag elfértek adott esetben ketten. 140 széles meg még jobb :)
2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem csináltathatunk olyan nagyot, mert akkor már megint majdnem ugyanott vagyunk, mint most. Ilyen hülye szobám van, 8 sarok van benne. :(

Egy 110-es jönne ki úgy, ami tök praktikus lenne, de szerintem az már tűrhető. :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. jún. 7. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
én 20 éves lány vagyok, és nekem is az van.. ikeás stora. [link] ilyen.
2011. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja ez 104es
2011. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs, szóval 140.
2011. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

De nekünk úgyis asztalossal kell csináltatni, mert nem nagy a belmagasság, tetőtéri szobám van. Szóval ezért gondoltam, hogy szekrény lesz alatta, mert csak ahhoz elég sajna a belmagasság.


De örülök, hogy más korombéli lánynak is van ilyenje. :)

2011. jún. 9. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!