Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen javaslaitok lennétek...

Milyen javaslaitok lennétek egy mosdókagyló nélküli fürdőszobába?

Figyelt kérdés

Szóval az albérletben, ahova költözöm nagyon pici a fürdő, csak egy kád és a mosógép fér el benne, nincs kagyló, és nem tudom, hogy lehetne ezt áthidalni....Gondoltam azokra az állványokra, amin egy lavór van, de még az sem férne be sajnos...:-(

[link]


2011. jún. 9. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tegyetek egy egyszerű lécrácsot a kádra, arra a lavórt, nincs értelme beruházni,főleg ha nem hosszú távra tervezitek az ott lakást.
2011. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha a párod villanyborotvát használ,akkor a lakásban bárhol megborotválkozhat,csak egy kézi tükör kell neki.

Ahhoz,hogy mosdókagylót szerelje fel,vízvezetékszerelő is kell,aki csatlakoztatja a hideg-meleg vizvezetékhez. Ez nem éppen olcsó mulatság. De érdemes azt is megnézned,hogy a mosógépet hova tudod csatlakoztatni? Abba is kell víz!

2011. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szét kéne nézned, még asz Alföldi szaniternek is van 22 cm széle skézmosója, ami bőven elég ilyen fürdőbe vészesetre.

A Ravakor Avocádósnak üzenem, hogy a Ravak mosdói egy nagy szarok. Az nem akril, hanem ez a műakril és fel annyit sem ér, mint az ára.

Helyette nézzetek szét Kolo, HOPA, Alföldi szaniter oldalakon.

2011. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk én sem értem, ha egy állvány megfelelne, akkor miért nem tudod a mosógép tetejére tenni a lavórt. Ha meg nem kell kiöntöd és beleteszed a kádba, egy szögre akasztod a falra vagy valami.
2011. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mert szerintem elég rosszul nézne ki egy deszka, és rajta egy műanyag lavór...vagy csak úgy a műanyag lavór...de a végén lehet az lesz.
2011. jún. 13. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!