Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Világos kék szobába milyen...

Világos kék szobába milyen színű szőnyeget rakhatok?

Figyelt kérdés

Most fogok költözni, a szobám világoskék lesz, nagyon halvány, szép :) Az ágyam vajszínű, a szekrények is világos fa színűek (nem tudom pontosan az árnyalatot, de leginkább fenyőszerű-színű :D). Nem szeretnék fehér szőnyeget, valami színeset szeretnék, de nem kéket... Mit javasoltok?

23L és csajlakásról van szó :)


2011. jún. 12. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Sárga?
2011. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

türkiz, zöldes, vajszínű, vagy esetleg lehet kék, de mintás, pl: [link]

Más szín annyira nem passzol a falhoz, meg a bútorokhoz.

2011. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én most ilyesmit néztem:


[link]


Vagy ez nagyon nem passzolna? Igazából szeretnék vmi melegebb színt a szobába, bár nagyon napos (voltam reggel és délután is, mindig besütött a nap), azért jó lenne a szememnek.

Egyébként köszönöm mindkettőtöknek!

2011. jún. 12. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A vajszínű ágyhoz biztos hogy passzol, a falhoz nem tudom mennyire illik. Ha világoskék, akkor talán ahhoz is. Nekem narancsos szőnyegem van, viszont nincs kék a szobámban, csak vajszínű. De zöld, az van pl. És a falam világoslila, de olyan világos, hogy akármit letehetnék mellé, szóval ha a te világos-kék-ed is ilyesmi, akkor jó lesz. :)
2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Okké, köszönöm, még gondolkozom rajta :)

A világoslila szobáért pedig nagyon irigyellek! :)

2011. jún. 12. 22:52
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem amit néztél szupi lenne...Mondjuk én szeretem az extrémebb dolgokat, izlések és pofonok..Nekem az előző lakásban világoskék volt a szobám fala, a mennyzet narancssárga a szőnyeg pedig zöld. A szőnyeget sajnos nem tudtuk kicserélni, nem maradt rá keret. De sztem passzol a két szin. :)
2011. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, én is szeretem az extrémebb összeállításokat, csak azt nem akarom, hogy kiverje a szemem a különbség :D
2011. jún. 12. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a te általad választott "Alizá"-t venném! Sztem jobban összhangban van a bútorral. Inkább az egyéb kiegészítőkkel (díszpárna, asztalterítő stb.) tenném egy kicsit "mozgalmassá" a szobát és nem a szőnyeggel.
2011. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!