Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az ágyamon pár mm-er hosszú...

Az ágyamon pár mm-er hosszú kis kukacokat találok esténként 4-5 db-ot barna színűk van mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán molylepkék hernyói.
2011. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%
szerintem bélférgek
2011. jún. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Első írta, a molylepke hernyói. Vegyél levendulát, és próbáld kideríteni, hol lehet a "fészek", mert nagyon el tudnak szaporodni sajnos. Érdemes még körülnézni, milyen molyirtó van, ami nem írtja ki az embert is, amit nem baj, ha belélegzel.
2011. jún. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Keféld át az ágyadat ecettel. Az a molylárvákat is megöli.
2011. jún. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, és ennek ellenére tudsz ott aludni? mindenképp csinálj és nagy takaritast és keressd meg a fészküket mert igy csak egyre-több és több lesz, vmi féregirtoval megprobalkozhatsz
2011. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a matracból vagy a takaróból jönnek? takarót kimosnám/kitiszíttatnám, matracot áttörölném előbb fertőtlenítővel, utána ecettel.
2011. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak a gumis lepedőn vannak.. és rá meg megint lepedőt használok igazából a gumis lepedőt csak a kárpit védelméért használom és csak a 2 lepedő között van.. sehol máshol
2011. jún. 18. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor gondolom a kárpitból bújnak elő, valami belepetézett. vagy a takaró, párna is lehet a melegágy.
2011. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
53%
jézusmária... én ha meglátnék egyet, már rohannék is ki onnan, és csak valami nagyon erős fertőtlenítő szerrel térnék vissza...
2011. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valamikor én is feltettem hasonló kérdést, és senki nem tudta, majd egy év volt mire rájöttem. Van egy ezüstszínű ősbogár valami ilyen neve van, ha szokott a falon cikázni, kis hosszú vékony, nem ijesztő és ártalm,atlan, na ha ilyen is akad nálatok, akkor annak a lárvája vagy mi. Én az ágyneműtartóban találtam, ami tele volt nem használt ruhákkal, azokat kivettem, rendszeresen kinyitom, nem tartok semmit benne, és így már nincs. Semmi fertőtlenítés meg ilyen nem kell, ez nem poloska vagy hasonló borzadmány, csak a lepedőt ne hagyd lenn, reggel vedd le. A sötét és a textil miatt bújik alá.
2011. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!