Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mi kell egy 11...

Szerintetek mi kell egy 11 éves lány szobájába?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 12:41
 1/10 anonim válasza:
73%

Abban a korban van, amikor "ciki a rózsaszín meg a plüssállatok"

Sztem Sp meg Fluor meg HSM poszterek. A fal színe bármi lehet csak ne babarózsaszín. Bár attól függ hogy mijen a gyerek természete:)

2011. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

kiskamasz...szerintem majd ő eldönti :)

kedvenc zenekaros poszterek,képek,saját készítésű cuccok,kényelmes puffok+olyanok amik már egy felnőtt szobába is megférnének

2011. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy ágy amit nem nő ki hamar és hosszú életű, egy jó íróasztal fiókokkal,tárolókkal. További tároló rendszerek. A többi meg az ő ízlése :D

Én votlam az egytlen gyerek, aki utálta a pósztereket?

2011. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ágy, nyugodtan lehet felnőtt méretű, egy nagyobb íróasztal és szék, valamint ruhásszekrény. Ez mindenképpen.

Ha befér, lehet berakni egy kis asztalt, hogy ha jönnek barátnői, oda tudják lerakni pl. az innivalót. Valamint egy fésülködőasztal is nagyon praktikus, ahova kipakolhatja a hajbavalóit, később a krémeket, sminkeket. Ha a szekrényben nincs elég fiókos rész, akkor jó szolgálatot tehet egy komód. Persze ez mind a szoba méretétől függ.

Dekorációnak pedig amit szeret. Én sem voltam poszteres, nálam néhány rézkarc volt, virágok, meg egy-két fénykép. De ezt már ő el tudja dönteni.

Ha új bútorokat vásároltok, érdemes valamilyen semleges színűt venni, fehéret vagy világosabb fát, ha ilyenek vannak, akkor ugyanis bármilyen színvilágot könnyen bevihettek a szobába egy festéssel, új függönyökkel, ágytakaróval.

Ja ha szeret olvasni, akkor jó, ha van az ágy mellett egy lámpa. Ha van hely, érdemesebb állólámpát venni, így ha átrendezné a szobát, akkor nem kell falat fúrni.

2011. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Állólámpám van a fotel mellett. Szerintetek érdemes átfesteni a falat?
2011. jún. 27. 12:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugyanis nem költözünk, pár éve költöztünk ide, mondjuk a szomszédban laktunk és onnan egy nagyobb lakásba. Akkor szinte teljesen felújítottuk a lakást: volt tapétázás, falfestés (ezeket bizonyos emberek csinálták, nem mi), és egy ideig a szobám egy részét teljesen elfoglalta bizonyos holmik "hegye".
2011. jún. 27. 12:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Azazhogy teljesen fel lett újítva a lakás.
2011. jún. 27. 12:14
 8/10 spitfire9218 válasza:
Szerintem mindenképpen legyen ajtó, ablak, íróasztal, szék, szőnyeg, stb...
2011. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ajtó,ablak:senki nem gondlta volna xD
2011. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem millió plüssöm van 11 vagyok és nem gáz
2012. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!