Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Narancssárga, bükk színű...

Narancssárga, bükk színű bútorok. Ehhez, hogy nézne ki egy padlizsán lila fal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:44
 1/5 anonim válasza:
100%
olyan retro.. szerintem jól, de akkor tartsd meg ezt a stílust az egész szobában! :))
2011. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most néézem.:$

az kimaradt, hogy az ágyam narancssárga.:))

elnézést késő van már.:S

nem lenne így túl sötét a szoba? :)

köszönöm az első választ :)

2011. júl. 8. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, milyen a tájolása, mekkorák az ablakok, stb. A mi lakásunk pl. telibe kapja a napot és hatalmasak az ablakok, ebből kifolyólag akár feketére is festhetnénk, akkor is jó lenne. De nyilván egy északi, földszinti lakásban ez nem túl nyerő ötlet.

Egyébként én nem tudom elképzelni, hogy lehet szép az általad írt színkombináció, a bükk színű bútorok miatt... próbáld meg azt, hogy lefényképezed a szobát, és átszínezed a falat a képen, akár paintben. Akkor lesz valami benyomásod róla.

2011. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok lesz és lehet, hogy a végeredmény nyomasztó lesz.nekem az lenne..
2011. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

az átszínezést kipróbálom :)

2011. júl. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!