Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tetszik így a fal? Divatos?

Tetszik így a fal? Divatos?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy ne legyen unalmas a sárga fal. Nem felújítás, csak egy kis újítás.

[link]


[link]


Csak az egyik teljes oldal ilyen, illetve az ablak alatt teljesen lefedve tettem fel.

Nektek tetszik?


2011. júl. 8. 20:46
1 2
 1/14 SzilKa ***** válasza:
79%
Nagyon mutatós lett fal, jól néz ki, de az első képen látható falipolc nem illik hozzá stílusban (a másodikon lévő szekrény okés hozzá)
2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
79%
Az első egyáltalán nem tetszik, a második egész jó. :D
2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszolókat. Én is gondoltam, hogy leakasztom a polcot, mert szerintem sem az igazi.

A fal alatt, az első képen egy 2x2 m-es kanapé van, csak nem akartam teljesen lefényképezni, mert épp aludtak a babáim rajta:)

2011. júl. 8. 20:57
 4/14 SzilKa ***** válasza:
74%

mondjuk egy ikeás LACK falipolcra cseréld le, az jól nézne ki ezen a falon és a falipolcról sem kéne lemondanod. :)

(első voltam)

2011. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%
Nekem is tetszik, hangulatos. A polc valóban nem illik oda, viszont a második képért odavagyok. Imádom a növényeket a lakásban, de nekem sajnos csak a kevesebb fényigényűek élnek meg a szobámban...Szóval szép lett! :)
2011. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ilyen függönyt rendeltem hozzá, közel a földig fog érni. Remélem jól fog mutatni:)

[link]

2011. júl. 8. 21:15
 7/14 Dawe Derailed válasza:
26%
Ha tevagy győzika akkor jó a fal:D
2011. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nektek is tetszik:)
2011. júl. 8. 21:19
 9/14 anonim válasza:
30%
Dawe: igen ő győzika! HAHA
2011. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem tetszik a fal sem, a függöny sem, és a bútor sem. Túl "csicsás", főleg így együtt. Ha a függöny is mintás, akkor a falat hagytam volna sárgán, vagy ha már a fal adott, akkor egyszínű függönyt tennék fel. De ez csak az én véleményem:)

A virágaid viszont nagyon szépek.

2011. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!