Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett lányok. Ti hol vásárolt...

Molett lányok. Ti hol vásároltok magatoknak divatos-fiatalos ruhákat olcsón?

Figyelt kérdés
Sajnos elég telt vagyok,165cm és 89 kg.széles a csípőm(120) és nagyon nehezen találok magamra ruhát,leginkább nadrágot és kabátot.nem hosszú kabit szeretnék hanem rövidebbet ,nadrágban a mostani divat,a csőnaci tetszik,de erre felénk a kínaikban nincs is,vagy ha van ilyen nagy méretben akkor is pl nadrág 4-5000,kabát meg 6000körül.
2011. nov. 7. 19:28
 1/9 Vicuska87 ***** válasza:
én a takkoba vettem, de most azt mondták, hogy ott megszűnt
2011. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a KIK-ben szoktam vásárolni..:D

2 hete csőnacit: 2500ftért, műbőrdzsekit : 4000ért

meg vettem még pár felsőt, ha jól emlékszem 2000-2500 ft körül voltak a fölsők.


17L

2011. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nézz be a Tescoba, az F&F-nek nagyon jó nagyméretű ruhái vannak, ráadásul leárazásnál azok maradnak meg,így potom pénzért kapsz tuti cuccokat.
2011. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Szia! Amit írok azt őszinteségnek, ne bántásnak vedd! A telt kifejezést szerintem kerüld, mert rossz érzést keltesz bennem és azokban a telt lányokban, akik tényleg csak teltek/husik/van mit fogni (tehát olyan +5 kg). A molett az megfelelő szó lehet, bár sokan ezen is fennakadnak.

Akkor most a tanács: oké, hogy rövid kabátot szeretnél, (bár jobb lenne a combközépig érő), de akkor az legyen szövet, karcsúsított esetleg blézer fazonú (természetesen bélelt, elvégre télre kell), és a csípődet és a feneked legalább felét takarja. Kerüld a divatos nagy kockás mintát, egyszínű, vagy apró mintás darabot válassz. Talán valami ilyesmi jól állna: [link]

Csőnadrág szintén necces kérdés, szerintem kerüld, de ha nagyon muszáj akkor sötét színeket válassz és csípőben legyen megfelelően nagy, ne nyomja ki, amit takargatni szeretnél.

Kabátot nem hiszem, hogy fogsz találni ilyen olcsón, én lejártam múltkor a lábamat az összes boltban, mert nem akartam több 10 ezret költeni, és örültem, mint majom a farkának a 8 ezres kabátnak.

Remélem tudtam segíteni!

2011. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.sajna se takko,se f&f nincs közelben,még kik sincs....:-(utolsó,én nem bántásként írtam azt hogy telt...sajnálom.igen,erre is csak 4-5ezertől van kabi,de még csak nem is olyan mint amilyet szeretnék...
2011. nov. 8. 06:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kabát eleve nem kétezres tétel (sajnos)...a 4-5000 még nem számít drágának, ha télikabiról van szó.

Egyébként telt lehet a plusz 5 meg a plusz 15 kilós is, szerintem, de bocsi az offért. (csak az egyik kicsit telt, a másik meg jobban telt)

2011. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma itt az egyik helyi boltban találtam télikabátot,de csütörtökön hoznak még így nem vettem ,megvárom azt.ami itt volt az 4900,jó vastag,meleg:-) úgy látszik kabát ügy megoldódva...már csak a nadrág a gond...
2011. nov. 8. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Vásárolni szoktam:Vögele, F&F, C&A, Újpest Áruház :), New Yorker, vagy ha megyek plázáa és vmit meglátok, akkor ott. Olcsón a mai világban semmit se fogsz találni, d eazért a C&A-ba próbáld meg.

Csőnaci nehogy felvegyél, ilyen méretekkel nem szabad. gyanez vonatkozik a RÖVID kabátra. Nadrágot 3000(ha mázlista vagy) és 4000 között azonnal vegyél meg, de a 6000 is megfelelő árban. Kabátot ha találsz is 8000 alatt, ne vedd meg, mert az túl olcsó. Inkább keress 13000 körül

Sok szerencsét!

Méreteim: 150 cm és 64 kg.

Azért próbálj meg leadni 5kg-t ez jó tanács, mert így egészségtelenül vagy túlsúlyos. Én 71 kg voltam, de l tudtam fogyni, így lettem 64(én így is túlsúlyos vagyok, de egészségesebben(de nem teljesen egésézségesen))

Sok szerencsét a ruhaválasztáshoz.

És a téma miatt bocsi, én csak jót akarok.

2011. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bonprix,budmil
2016. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!