Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol vásárolnátok, tüzép vagy...

Hol vásárolnátok, tüzép vagy a divatos bricostore, obi, baumax boltok?

Figyelt kérdés
Ritkán vásárolok barkács árukat, de elég túlzónak tartom a bevásárlóközpontos árakat, talán a választék nagyobb... Szóval ti hol vásárolnátok inkább?
2010. jún. 20. 09:25
 1/3 anonim válasza:

Mi amikor felújítottuk a házat, mindent tüzépen vásároltunk meg, mert nekem nagyon fontosak voltak a minőségi alapanyagok. Mellesleg a választék is sokkal nagyobb volt számomra a tüzépen. Nem mellesleg, a tüzépen lehet alkudozni is, nem úgy mint egy multi cégnél. Ráadásul jobb felvilágosítást is kapok az anyag minőségét, ápolását, karbantartását illetően, mint egy multinál. (szerintem)

És nekem ami fontos, mért egy külföldi multi céget pénzeljek, mikor vannak magyar vállalatok?

2010. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igazság az ,hogy én csak levegőt szoktam venni a nagy üzletekben mert drágábbak mint a szakboltok és nem is igen van minőségi termékeik gépek szempontjából.Amúgy meg a kisebb tüzépek jobbak ár/érték esetén.
2010. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
relatív: vannak nagy üzletekben is jó akciók, ha valami megmarad visszaveszik, stb. a tüzép általában akkor jó ha nagy mennyiséget, vagy sokáig sokfélét vásárolsz és személyi kedvezményt adnak. sok tüzépen kérésre számla nélkül is adnak árut, azzal kit támogatsz???
2010. jún. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!