Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Laminált parketta vásárlásakor...

Laminált parketta vásárlásakor kb. mennyivel többet kell venni mint a szoba alapterülete?

Figyelt kérdés
Mondjuk %-ban, hogy ne is maradjon meg túl sok, illetve nehogy kevés legyen!
2011. júl. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

20%-ot, sok marad akkor, de pl lehet h felpuklisodik egy rész víztől stb egy idő után, és akkor lehet pótolni a maradékból, máskülönben nem tuti h kapsz ugyanolyat és cserélheted az egészet.

Mjuk mi magunk raktuk le így tudom h nem nagy ördöngösség esetleg cserélni egy részt.

2011. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahol 1,05-szörösét írták a terület alapján számított mennyiségnek.
2011. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hány négyzetméter és mennyit kell venni h "kiadja"


tehát tegyük fel az én esetemet:szoba 8négyzetméter volt de 3 csomag az 10 négyzetmétert adott ki...ez bőven elég is ráhagyásnak...


az alatta lévő részt kell jól megcsinálni és akkor nem púposodik fel,én hőtükrös szigetelést vettem így az is megoldott vizesedéssel nem számolok...a másik lényeg h ami a végéről "leesik" mert ugye vágni kell azzal kezd a másik sort de csak akkor ha az legalább 30-40centi hosszú..így felhasználod az egészet....


padló ugye adott ill a szegély is így nem probléme


nekem maradt 6 lap vissza is kellett szedni még mindig maradt2...nem kell rengeteget rá hagyni..


tisztítani a sofix tisztítóval szoktam külön laminált padlókhoz van és tényleg szép lesz tőle...


remélem nem volt off:)

2011. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hali. 10%-ot nyugodtan számolhatsz!
2011. júl. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!