Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi minden lehet még lila a...

Mi minden lehet még lila a szobámban?

Figyelt kérdés
Festetni csak évek múlva fogunk (ha fogunk :/), de most nagyon rá vagyok kattanva a lila színre. Már lefestettem a parafatáblám keretét, néhány ékszertartó dobozt, és be fogok szerezni egy lila ágyneműhuzatot is. A bútoraim már nem lesznek más színűek, de milyen ötleteket tudtok még?
2011. júl. 14. 15:23
 1/7 anonim válasza:
függöny :) illetve ha parkettád van, akkor egy középszőnyeg :)
2011. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 janiskaa2 válasza:
Ha a szobádban folytanád emg magad akár te MAGAD is!! :D
2011. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lila pillangódíszek a fehér függönyre?
2011. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lila gyertyák, lila függöny (ahogy az előző is írta), ha van növényed akkor lehet kapni hozzá lila kerámia cserepet, lila díszpárnák, ágytakaró stb. :)
2011. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha a kiegészítők lilák, akkor nagyon nem érdemes a falat is olyanra festeni. tapasztalatból mondom. én a naranccsal jártam így anno.


a falat jobb lenne mondjuk bézsre, vaníliára festeni, az nagyon klasszul menne hozzá.

időközben pedig vehetsz lila függönyt, párnákat, ágytakarót, lámpabúrát, szőnyeget, kis díszeket, gyertyát, képkeretet.

2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dw még szép lila képek is vannak. Például három citrus karikáról amik lilák.


De még sok sok minden:


[link]

2011. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! :))
2011. júl. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!