Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színek legyenek a...

Milyen színek legyenek a szobámban?

Figyelt kérdés

Átrendezem a szobámat, és főként fenyőbútoraim vannak és barna padlóm, szóval a falat bézses árnylatúra tervezem, de így az egész csak barnás lesz, és szeretném egy kicsit feldobni valami élénkebb színnel is.

Tudnátok esetleg valami ötletet adni?


2011. szept. 20. 15:56
 1/9 anonim válasza:

sárga, piros, zöld.

Én ezeket ajánlom, de igazából a fenyőbútorokhoz és a barna padlóhoz minden jól áll.

2011. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és szerinted úgy jó lenne pl. hogy a szőnyeg piros, az ágynemű sárga a függöny pedig kék? de csak neon szinek jöhetnek szóba!
2011. szept. 20. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
:S nem, az nagyon durván össze vissza szines. egy színt válassz ki, mondjuk a zöldet és annak az árnyalatait.
2011. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Türkizkék? Az a szín nagyon bejön :)
2011. szept. 24. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

és akkor mit terveznél türkizre? mert, ha minden olyan lenne, az nagyon erős hatású, nehéz variálni, és szerintem nem lenne túl mutatós

Az jó mondjuk, hogy a legtöbb dolog valamilyen pasztell szín, és van néhány dísz, párnák esetleg valami nagyobb dolog, ami türkiz, mert az akkor automatikusan kiemelődik és megadja a szoba alapszínét.

Az előttem szóló ötlete is jó, hogy egy szín árnyalatit használod fel. Pl az én szobám narancs színű

2011. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a szoba közepén lenne egy türkiz szőnyeg, esetleg az ágynemű lenne még az, meg pár dísz, pl. óra, váza, ilyesmi. Az már túl erős lenne ha a függöny is türkiz lenne.
2011. szept. 24. 21:58
 7/9 Hungy ***** válasza:

Próbáld ki ezt, itt magad válogathatod a színeket, gyakorlatilag végtelen számú variációt tudsz létrehozni:

[link]

Ha küldesz nekik fényképet a szobáról, akkor visszaküldenek egy linket, ahol a saját szobádat színeit is átvariálhatod. Annyi színt és mintát próbálsz ki, amennyit csak akarsz.

2011. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó nagyon ötletes. különben ahogy leírtad, nekem nagyon bejön, hogy így lennének a türkiz színek szétszórva a szobádban. különben a falra még valami képet is csináltathatsz, fotózhatsz is, az is szépen mutatna. meg ha egy szép lámpát tennél az íróasztalodra. esetleg gyertyákat is tehetsz ide-oda. és ezt mind türkiz színben.
2011. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Skyhorse válasza:
Ha meleg árnyalatú szobát akarsz,akkor rakj sok narancssárga és piros kiegészitőket,szőnyeget,stb,ha inkább hidegebb akkor narancssárga+sárga,ha pedig közepeset akkor keverd mind a három színt =) én számomra a harmadik lehetőséget választanám
2011. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!