Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kérdezek válaszolsz?

Kérdezek válaszolsz?

Figyelt kérdés
A szobám közepes méretű. 13/L. Vettünk lime&menta színű festéket. A szőnyegemben van ilyen zöld. Lila és rózsaszín dominál a szobámban. Az ágyamhoz ilyen barna&zöld&fehér tapétát szeretnék, a többi festve lenne. ???
2011. júl. 21. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit kiírtam kérdésnek, mind nem fogadta el. Így írtam be valamit. LÉGY SZÍVES A LEÍRÁST OLVASSÁTOK EL!
2011. júl. 21. 19:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Illik-e vagy nem illik. Mindent írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 21. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
A túl élénk, sok erős szín hatása, hogy élénkebbé, elevenebbé teszi azt, aki ott él, vagyis az éjszakai pihenés (alvás) sem lesz olyan nyugodt, mint egy kevesebb, esetleg pasztell-színeket tartalmazó helyiségben. Persze vannak emberek, akiknek ez jön be. Nekem sok lenne ennyi élénk szín a szobámban.
2011. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A festék már megvan. Nem kéne a tapéta?
2011. júl. 21. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt semmiképp sem tenném fel. De azt írod: a lila és rózsaszín dominál. Mik azok, amelyek olyan színűek?

Mert a festék lime&menta, a szőnyegben zöld, és mi adja a lila és rózsaszínt?

2011. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hot_kiss válasza:
Szerintem ez elég színkavalkád lenne így, a tapétát ehhez az összeállításhoz semmiképp sem tenném fel, de ez számomra is kérdés, hogy mi a lila és a rózsaszín?
2011. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az ágyban van egy nagyon kevés, a függöny mályva színű, a szőnyegben van rózsasz.
2011. júl. 22. 17:29
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a zöld és a lila-rózsaszín rohadtul nem illenek össze... Amúgy tényleg túl sok a szín így, a többféle tapéta már nem kéne.
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!