Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek 6 nm-es, vagy...

Van valakinek 6 nm-es, vagy annál kisebb hálószobája? Mi van benne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Gardrobszekreny, egy hevero, egy ejjeliszekreny lampaval, polcokkal, es egy konyvespolc a tetejen szamitogeppel, jegyzetpapirokkal.
2011. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kisebb franciaágy, egy komód, egy állólámpa és egy puff. Hálóba nem is kell több bútor.
2011. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6 nm-es szobáitok vannak..vagy kisebb?..nem is gondoltam,hogy ennyi minden befér..tervezgetünk..átalakításon gondolkodunk a meglévő lakásunkban..
2011. júl. 21. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Kölyök koromban volt egy 260x170-es "szobám". Nem is szoba volt, hanem a padlás feljáró, csak kivettem a létrát, és beköltöztem a 4,5 m2-re. Volt bent egy magasított ágy, ami alatt szekrény volt. Az ágy végénél egy másik szekrény, aminek az akasztós ajtaját csak félig lehetett kinyitni. Mellette a falon egy polc. A szekrény tetején egy kis TV. Ajtó nem volt, mert nemlehetett volna kinyitni, csak egy függöny, de nekem jó volt!

:D

2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elso hozzaszolo vagyok. Egy masfel szobas lakasban (39nm) van egy 6,5 nm-es félszoba, igen. És ugy oldottuk meg, hogy ott legyen a gardrob is, hogy elszeparaltan lehessen oltozni, es ott van a dolgozoszoba is, hogy elszeparaltan lehessen tanulni, netezni, dolgozni, es ott van egy ágy is, hogy valaki kulon alhasson, akinek erre igenye van.
2011. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyesen megoldottátok:))Így már bátrabban tervezek,mert először kicsinek gondoltam a hálószobákat.Terveinkben egy 5.8 nm-es,egy 6.5 nm-es,és egy 12 nm-es hálószoba szerepel.
2011. júl. 21. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont ekkora. És nem csak hálószoba... Van benne egy dívány, azon alszom, egy gardróbszekrény, egy íróasztal, mellette egy szék, egy könyvespolc, valamint egy állófogas. A szerencsétlen házterv miatt 3 ajtó is nyílik bele.
2011. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok otlet van, csak bongessz pl. a TeszVeszen, sok ötlet van az ott talalhato butorokban.:) A belmagassagon is sok mulik, ne csak vizszintesen tervezz. Pl. halászhajok vannak ugy kialakitva, hogy mindennek tobb funkcioja van, es lehajthato, visszacsukhato, stb.:) Ezt lakasban is meg lehet valositani.
2011. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy franciaágy, egy gardrobszekrény, egy éjjeliszekrény kis tévével és egy éjjeliszekrényként funkcionáló telefonasztalka az ágy mellett.
2011. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, ezt megfogom mutatni a 17 éves fiamnak, mert egy 25nm-es szobát ural egyedül, de mindig durcizik, hogy nem fér el benne.Igaz, van nagyobb alapterületű szobánk is, de nem adom azt oda neki, ebben is mindig kupi van.
2011. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!