Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen az élet Bátán?

Milyen az élet Bátán?

Figyelt kérdés
Július végén költözök Bátára,és kíváncsi vagyok az ott lakók véleményére! Mi a jó,és rossz oldala? Milyenek ott az emberek,egyszóval mindenre (ami Bátával kapcsolatos) kíváncsian várom a választ! :)
2011. júl. 7. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Semmi jóra ne számíts!
2011. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt részleteznéd légyszíves?? Gonoszak az ott lakók,vagy unalmas??
2011. júl. 7. 19:30
 3/23 anonim ***** válasza:
Kevés busz.
2011. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jóó ez nem olyan nagy gond,én inkább arra vagyok kíváncsi,hogy mennyire barátságosak ott az emberek,hol lehet nyugodtan biztonságosan kutyát sétáltatni? Úgy hallottam ott van egy erdő,biztonságos? Kb melyik korosztály van többségben,stb :)
2011. júl. 7. 19:38
 5/23 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé erdős-rétes a hely.

Én nem lakom igazából ott, csak arra járok busszal, és tudom, nem nagyon mennek be a buszok, mindig kocsival szoktak mindenkit kihozni (láttam már onnan több fiatalt is).

2011. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyre jobban félek.. :S :(
2011. júl. 7. 19:45
 7/23 A kérdező kommentje:
és a fiatalok akiket láttál ránézésre milyenek? (Nem ítélek első ránézésre csak nagyon kíváncsi vagyok. ) Egyébként utána néztem a bátai rendezvényeknek,és szerepelt közte,hogy "romanap".. erre miért van szükség? :O :O
2011. júl. 7. 19:57
 8/23 anonim válasza:
Elég sok roma él Bátán, gondolom ezért a romanap.
2011. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én nem utállom a romákat.. de rettentően félek,főleg amikor szembe csapatostul jönnek szembe velem.. :(
2011. júl. 7. 20:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem fősulisok, egyetemisták, mivel én is fősulira mentem, és láttam őket jó nagy utazókkal minden vasárnap és pénteken. :)
2011. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!