Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szereted az Ikea-t? Mit...

Szereted az Ikea-t? Mit szeretsz benne a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés
Pl. étterem, büfé, svéd finomságok boltja, piactéren valamelyik részleg, stb.
2011. aug. 5. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, hogy olyan otthonosra tudják berendezni a bemutató sarkokat. Legszivesebben egyből beköltöznék némelyik ilyen kuckóba. Lehet, hogy a világítás miatt is van, de akkor is. :)
2011. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
24%
Én utálom. Látszik a bútoraikon, hogy olcsók, és erre még büszkék is.
2011. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a hangulatát, a fényeket, a gyerekeknek felállított játszósarkot az étkező mellett. És a kajáikat is. Főleg a mandulatortát :)))
2011. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
én imádtam az éttermüket, volt, hogy csak a lazac miatt bementem ebédelni - aztán egyszer egész éjszaka sugárban hánytam tőle, még az orromon is lazacdarabok jöttek, elájultam a gyengeségtől - na azóta rá se bírok nézni semmilyen halfélére és nem is voltam Ikeában...
2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

A bútorokat én is utálom,tényle olyan silány minőségnek tűnik némelyik.Ez a csináld magad módszer sem jön be nekem.

És hiába van 1500ft-os dohányzó asztal meg létezik 99.000ft-os komódjuk,valahogy nekem egykaptafa az egész...


Egy dolog ami jó benne,hogy vannak jó áron gyertyák,növények,és nagyon kicsi kiegészítők.Ezeket néha itt veszem,de bútort nem vennék.

2011. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Van,amit szeretek, van amit nem! Az apróbb cuccok jó áron vannak! De ami már jobb, nagyobb az itt is drága.Csalós,mert azt hinné az ember,hogy az IKEA olcsó, de nem igazán.
2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
sajnos eleg silany a minösege
2011. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én vettem már ott ágykeretet meg komódot is. Persze nem olyan, mintha asztalos csinálta volna, de az árához képest elég jó minőségű. Összerakásnál nincs mit elrejteni, ott látszik minden, és szerintem nem olyan rossz. Ha valaki igazi minőséget akar, persze akkor van jobb (másfél-kétszer annyiért), de nekem semmi gondom nincs vele. Persze jól kell összerakni. A dizájn, hát az olyan... svéd. :))


De ez elég szubjektív, az igaz.

2011. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

15:04 mi ugyanígy jártunk, csak a svéd húsgolyóval. Szinte törzsvendégek voltunk egy időben, olyan két-háromhetente betértünk enni, aztán egy látogatásunk után végighánytuk az estét és az éjszakát (később kiderült, hogy ismerősünk is evett ott ugyanaznap és ő is rosszul lett), akkor megundorodtunk tőle. Most már csak a hot-dogot esszük, de az nagyon finom :=)

Amúgy bútorokat mi sem igen veszünk, bár el kell ismerni, hogy nagyon hívogatók a berendezett szobák, de ami egy kicsit jobb minőségű, az már horror áron van.

2011. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem semmi bajom se a kajájukkal, se a bútoraikkal.

mindkettőnek rendszeres "fogyasztója" vagyok.


a kanapém, a matracom, a komódom onnan van.

nem drága, és nagyon tetszik a stílusa. nem olyan bazári csicsás vacak, hanem egyszerű, stílusos cuccok, amik illenek a lakásomhoz. máshonnan nem is szívesen vennék bútort. az összerakással sincs bajom, tök jól elszöszöltünk vele a párommal :)

2011. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!