Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szereted az Ikea-t? Mit...

Szereted az Ikea-t? Mit szeretsz benne a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés
Pl. étterem, büfé, svéd finomságok boltja, piactéren valamelyik részleg, stb.
2011. aug. 5. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Apróságokat,kiegészítőket szoktam ott venni.És szeretek ott ötletet gyűjteni,aztán itthon megcsinálni magamnak. A hot-dogja finom, de az éttermében én még sosem ettem,és az itt olvasottak alapján lehet nem is fogok.
2011. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc egyértelműen a hot-dog. Valamint szeretem az akcióikat. Meg hogy itt van a szomszédban. :D

A bútorok minőségével nincs bajom, a célnak tökéletesen megfelelnek.

2011. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt vettük a konyhabútorunkat. Én teljesen meg vagyok elégedve vele. Sztem gyönyörű, és nagyon jól bírja a strapát.Nem volt olcsó, de mivel nagy a konyhánk, így borzasztó sokba került volna akkora területre csináltatni konyhabútort fából..
2011. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
szeretem nagyon főleg az otthonos sarkokat is és a konyhám is ikeás a mosogatógépem kihuzhato szagelszivó sütő főzőlap mikro full beépitett asszem ennyi ezeknek ez a márkálya: ikea whirlpool jo kis gépek ezek szeretem őket az egész házam nagyon szép sokat is gyüjtögettünk rá nehezen de összesporoltuk állomszép minden de a mosogatógép is olyan kevés vizet használ hogy hihetetlen és odafigyelek minden téren hogy ne legyen pazarlás persze sokat kell dolgozni mert a mai világba csak akkor lehet nyugodt az ember ha legalább 1 millió forintja van féretéve azonkívül van eléggé sok ikeas kiegészitőm és jók is én minden részleget szeretek
2011. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog az,hogy a bútorok kis helyet foglalnak,amíg nincsenek összeszerelve, ezért sokkal könnyebben szállíthatók.Elég csak a célszobában helyet biztosítani az összeszereléshez.
2011. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Nekem bejön a bútorkínálat és az ötletes apróságok is.Szuper jó Simmons-reprókat vettem ott 10 éve, ma is gyönyörűek.

Nagyon jól bírja a strapát az étkező garnitúrám, az is onnan van. Tetszik, hogy vehetek el papírt, ceruzát jegyzetelgetni, és kipróbálhatok minden bútordarabot. a színvilág, stílus is szimpatikus. A kisipari tömegcikkeknél 100-szor jobb az Ikea! A textíliák között sok a természetes anyag, és ízlésesek is.Nekem nagyon jó pamut ágyneműim vannak onnan, csak ajánlani tudom.Az étterem ragyogó ízvilágot ad, kulcs a mértékletesség.

2011. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem az ikeát! Szerintem igényesek a bútorok, fiatalosak, modernek, nagyon praktikusak.
2011. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Nekem az tetszik,hogy olcsó és nagyon praktikus.Ja és,hogy mindenre és mindenkire gondolnak.
2011. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy hokedli is praktikus ha arra használod amire kitalálták!:)

Nekem nem jön be,max. a piactéren bóklászom néha,veszek néhány mütyürt!

De nem szívesen látogatom az áruházaikat!Drága,azt is meg kell néznem amit nem akarok,és sok a "túl egyszerű" bútor!

2011. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egy hokedli is praktikus ha arra használod amire kitalálták!:)"


Látom megragadtad a lényeget! :)

Egyébként, tényleg praktikus. A sok kihúzható elem... tároló, gördülő polcok.. stb. Minden kis rész kihasználható a konyhaszekrényben.

2011. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!