Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerül egy beépített...

Mennyibe kerül egy beépített szekrény? átlagos méretű háloszoba. Ne irjátok az ikeát drága.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha egyedit csinálnak neked az mégdrágább
2009. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az IKEA talán a legolcsóbb bútorbolt. Egy beépített szekrény egyedi rendelésre többe fog kerülni.
2009. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
100ezer v. több ha csináltatod atol függ milyen anyagbol és milyen méret . De kikába is vannak !
2009. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmhm mi az hogy átlagos???Én már láttam 25m2-est, meg 6m2-est is hálóból, olyan 100 körül van kb. ha szerencséd van 80 rugó, de ha konkrét méreteket leírod, és hogy mit szeretnél pontosan, akkor tuti konkrét választ is kaphatsz!
2009. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
úgy érzem meg kell keresned a szerszámokat és kalapálni fúrni fűrészelni! neki kell esned!
2009. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm vett fenyőfa leceket ,legyalultatta,ez lett a váz és a polcok rácsszerűen.Az ajtóknak a kerete fa,ezt bevonták bútor szövettel.Nagyon mutatós,és fél áron lett egy 4mx2 m nagy szekrényük!
2009. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hálószoba (panel) épített szekrény, kimondottan olcsó mester (de profi!) három tükrös-füstüveg-tolóajtós egész falat beborító szekrénye 300.000. Az Ikea olcsóbb lett volna, csak nekik nem volt égetett trópusi cseresznye színű. (Tudom, tudom!)
2009. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az ikea szeritned drága, akkor te is álomvilágban élsz. Én is azt hittem egy ideig, hogy milyen drága, aztán most bútorokat kell vennem és voltam mindenféle boltokban. És olyan szar minőségű nyeklő-nyakló, fóliázott szarokat adnak drágábban, mint az ikeában a rendes fa, hogy csoda. Láttam egy hatvanezres komódot, ami ronda is volt, meg olyan hangja volt, ahogy kihúztam a fiókot, hogy gáz. Semmi nem volt benne, csak bele volt bszva a fiók, hogy húzogasd. Meg a szekrények is alacsonyak, keskenyek és drágák. Az ikea tényleg olcsó.
2010. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!