Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mitől lesz igazán otthonos...

Mitől lesz igazán otthonos egy lakás? Színek, kiegészítők, növények?

Figyelt kérdés
Tudnátok tippeket adni?
2009. ápr. 14. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, Te magad is felsoroltad:) Személyes tárgyak, falak dekorálása képekkel, drapériákkal. Zöld, (ezért nyugtató, bensőséges) hangulatot árasztó növények.

Függönyök, akár "csak úgy", hangulati elemként falakon, ágy felett.

Kedvenc tárgyak szem elé varázsolása. Virág az asztalon, illetve apró, kedves mütyürök itt-ott. (illatosító szirmok szárítva, fűkosár, benne egy kis nasival)

Ilyesmi.

Kuckósítani, otthonossá tenni ezer apró ötlettel lehet. Térkép antikolva a falon annak, aki ezt kedveli. Plüsspárnák, díszpárnák mindenhol. Szőnyegek, abroszok formája, színe. (akár a falra is!) Stb...

:)

2009. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

igyekszem majd szépítgetni a lakást, bár túlzsúfolni sem szeretném, mert most voltam otthon hétvégén, és rájöttem, hogy a volt szobám baromi túlzsúfolt, pedig én nagyon igyekeztem, hogy otthonos legyen. :))

2009. ápr. 14. 14:43
 3/4 anonim válasza:
A harmónia nagyon fontos. Hogy mikor belépsz, akkor azt érezd, de jó erre a kanapéra, vagy székre leülni, és igen, itthon vagyok végre! :) Mindegy a stílus, csak legyenek összhangban a bútorok és a kiegészítők.
2009. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én szerintem a mély színek és a dús finom szálú(és hosszú)szintén meleg színű szőnyeg ami passzol a többi színhez meg illatosító stb
2009. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!