Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám fel olcsón a...

Hogyan dobhatnám fel olcsón a szobám?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a szobámat. Festésre van lehetőség, barnára fogom festetni. Kiegészítőkre, olcsó megoldásokra gondoltam. Tudnátok segíteni?????
2011. aug. 18. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

százforintosokban, kínai áruházakban kapható 600-1000 Ft körüli összegért szuper falmatrica!.


sokféle mintával!!


Nekem 2 minta is van a falamon nagyon hangulatos!!!

(könnyen leszedhető)

2011. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én úgy dobtam fel a szobát, hogy a netről töltöttem le mintákat, lehetőleg egyszerű csak fekete képeket, ha nem, akkor legyen látható éles körvonala. Kinyomtattam, a körvonalat kivágtam pengével, de nem vonaltól vonalig, mert akkor kiesik a minta a végén, és kezdheted elölről. Felragasztottam a falra, alkoholos filccel a vonalakat berajzoltam, majd temperával kifestettem.

És nagyon szép lett. Ha gondolod linkelek neked képet, milyen lett a falon.

Szeretek falra festeni, meg szépen is mutat. :)

Mondjuk mivel neked most lesz kifestve a szobát, így lehet nem fogod ezt alkalmazni, de mondom tényleg szép :)

Vagy ilyen kis díszeket, 100-asokban tényleg sok van. Falimatrica, lógó díszek, üvegképek. Egy szép festmény is fel tudja dobni a szobát. Ebből is vannak 100-oskban pár száz forintért. Egy szép váza a földre, ami fából készült.(300 ft) Mivel szeretem a régies tárgyakat van fából készült kis dobozom, térkép van rajta, a fa nem tökéletes, repedezett. Ez például asztali. Fa lefújva ezüsttel kagyló ráragasztva. Annyi minden jó. Egy tálban virágszirmok, amik lehetnek illatosak is. Nádhoz hasonlító képkeret. És ki ne hagyd a növényt. Legalább egy nagy zöld növényt rakj a szobádba, amit földre helyezhetsz. Nem is muszáj virágosnak lennie, mondjuk mint egy sárkányfa. Az olyan szép :)

2011. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööm :D Nagyon sokat segítettetek :) a falmatrica és az alkoholos filces megoldás is tetszik :) köszönöm :)
2011. aug. 18. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!