Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket válasszam? Kicsike...

Melyiket válasszam? Kicsike konyhám lesz, és mindenképp világos színekben gondolkodom a savária bükk vagy a vörös éger legyen a konyhaszekrényem színe? És ehhez milyen színű munkalap illik?

Figyelt kérdés
[link]
2008. nov. 26. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem savaria bükk és a munkalap hozzá a Toscana márvány, ami jól passzolhat, főképp ha világos konyhát szeretnél. Nem javaslom a " tükörfényes" munkalapot mert igeny sérülékeny és egy idő múlva kikopik, megmattul ahogy teszel-veszel rajta.
2008. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem saváriai bükk és hozzá
2008. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemtalálom a csempéket
2008. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oké megtaláltam.-én a block state választanám,mivel neked világos a konyhabútorrod ezért hogy nelegyen túl egyhangú én kontrasztot tennék bele hogy akkor legyen sötét szine. ilyet már láttam élőben nagyon szép,és fekete márvány szinü. és feltünővé teszi a világos bútorodat,és kitünik a bútorlap is mivel a butor világos és ő sötét de ugyanugy a konyhabútor is feltüsző lesz ha világosat választod semmi feltünő nemlesz benne túl egyszerü lesz ezért persze széplesz akkor is de csak egyszerü lesz
2008. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!