Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek Békásmegyer...

Szerintetek Békásmegyer mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 17:21
 1/5 Ruido Eternal válasza:
100%
Mint békási mondom, hogy szerintem egyáltalán nem veszélyes hely. Nagyon ritkán van bármiféle felfordulás. Van egy-két helyi vagabond, illetve hiperpigmentált kolléga, de hát az mindenhol. Nyilván kisgyerek ne mászkáljon éjjel egyedül az utcán, és mindenki figyeljen oda magára, de egyébként nem rohangálnak cukros bácsik, meg rablógyilkosok. Nyilván attól is függ milyen nem és korosztály számára, de mondjuk egy tízes skálán, ahol 10 a legbiztonságosabb mondjuk 8-at adnék neki. :D
2011. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
ezt én is alá tudom támasztani. 19 éves vagyok, itt nőttem fel, és még nem nagyon keveredtem balhéba. sokszor lemegyek késő éjszaka is, teljesen nyugodt a környék, indiánokat is alig látni, nem kell félni semmitől :D jó persze van pár rosszarcú nagypofájú hülyegyerek, de azok hol nincsenek:D és azok is többnyire ártalmatlanok. szóval nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy békás biztonságos.
2011. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örök igazság, hogy aki keresi a bajt vagy megszállottan tart tőle, az meg is találja. De nem nagyobb aránnyal mint bárhol máshol.

Tipikus lakótelepi réteg, nem az elit értelmiség lakja, de a kifejezetten kötekedő alakokból kevés van. Cigányok leginkább a piac környékén vannak, illegálisan kesztyűt meg bundát árulnak, de nincs velük gond, ha nem akarsz tőlük semmit, meg sem szólítanak.

2012. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

rengeteget jártam arra, főleg a Duna és hév közötti részen. Semmi bajom nem volt. Persze újságból hallottam, hogy itt ott loptak - dehát olyan hol nincsen?

A hév sinek másik oldalát nemnagyon ismerem, de nemhiszem hogy rosszabb lenne. Alig láttam ott kisebbséget.

Persze éjjel, az aluljáró ki tudja.

2012. febr. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 eve itt elek es nem volt meg semmi problema,szerintem jo.
2016. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!