Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Helytakarékos tárolási ötletek?

Helytakarékos tárolási ötletek?

Figyelt kérdés

pici albérlet, pici szobák.

nem tagadom, fiatal igényes nő vagyok nagyon szeretem a divatot, viszonylag sok cipőm , táskám , szépségápolási cuccom van.

képeket szeretnék helytakarékos tárolási rendszerekről.

főleg olyanok érdekelnének amik ötletesen megoldhatóak, és nem attól praktikus hogy egy 300ezer ft os szekrényről van szó, hanem pl maradék dobozok felhasználása, szekrényekben szortírozási ötletek, fürdőszobai szortírozás.

szívesebben venném a saját képeiteket ha megmutatjátok:P


2011. aug. 31. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a bőröndök, táskák az előszobában egy "galérián" laknak. Egy nagy, az egész keskeny szoba szélességét elfoglaló kb. 1 m2-es polc. Szerintem ilyesmit elég könnyű csinálni vagy olcsón csináltatni bármelyik pici szobába vagy sarokba.

A szezonális cipők, csizmák, szandálok pedig cipősdobozokban laknak a ruhásszekrényben a vállfás ingek, kabátok alatt.

Krémekből, sminkekből, dezodorokból viszont véleményem szerint keményen szortírozni kell és csak azt megtartani, amit biztosan használsz. (Szavatosságukat - pláne, ha ki volt bontva - úgy is érdemes megnézni, hogy ne árts a bőrödnek...) Így el kell férniük mosdó mellett, kád szélén vagy max egy polcon dobozban/neszeszerben.

Bizsukat is érdemes évente kiválogatni és külön rakni az értékesebbet, elajándékozni, amit már nem szeretsz (pl. ismerős kislányoknak), kigubancolni a nyakláncokat, karkötőket... stb. és külön dobozokba tenni a kisebb és nagyobb darabokat.

Ruháknak, ágyneműnek meg pl. Tescoban lehet kapni vákuum zsákokat, ami nagyon praktikus, mert kicsire összepréseli őket és nem lesz poros vagy molyos.

2011. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huh, mintha magamat hallanám :)

Nekem is rengeted kicsi apróságom van, ruhák, táskák cipők garmada :)

És mindennek el kell férnie a 43 m2-es lakásomba (a párommal együtt).


van egy bazinagy 3 tolóajtós (ebből 2 full tükör) gardróbszekrényem a hálóba, eléggé mély is. Faltól falig lett tervezve, ezzel is igyekszem minden sarkot kihasználni. A középső rész akasztós, oda jó ez a megoldás:


[link]


Van egy ágyneműtartós franciaágyam, ebbe is sok mindent el lehet suvasztani, olyanokat amik nem kellenek minden

nap.


A konyhaszekrényt is érdemes a mennyezetig beépíteni, oda majd teszel olyan dolgokat, maelyek ritkán kellenek.

2011. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!