Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ötletek: Hogyan tehetném a...

Ötletek: Hogyan tehetném a konyhám méginkább amerikai stílusúvá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a lakásomban amerikai konyha van, de kitaláltam, hogy szeretném igazán amerikai stílusúvá varázsolni olyan kiegészítőkkel, mint ahogy ők:


[link]


Hogyan és honnan oldhatnám meg jó áron? Illetve DIY?

Ötleteket szeretnék a dísztárgyakra vonatkozóan is (pl fémtáblák, USA rendszámtáblák, Coca-colás óra...stb)


Köszi.


2011. szept. 2. 10:38
 1/4 anonim válasza:
68%
Coca - cola holmikat a KIK üzletben láttam! Poharak, fém tálcák, tálak hasonlók!
2011. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
27%

Tegyél a polcokra olyan holmikat, amiket élelmiszernek árulnak, pedig mérgezőek.

Olyan díszítést amin valami elnyomott országban egy kisgyerek dolgozott, hogy usabeli iparmágnásokat gazdagítson.

Tegyél ki nagy elhízott emberekrők képeket, hogy láthasd a célt.

Vegyél hatalmas kocsit és ne érdekeljen, hogy a városi levegőt már most sem jó belélegezni, de a gyermekeinket teljesen megmérgezi.

Vágj ki papírból nagy dollár jeleket, hogy emlékeztessen a világgazdaság manipulálására. A szerencsétlen hitelesek tönkrement életére.

Esetleg tehetsz ki képeket tömegpusztító fegyverekről is. Emlékezvén, hogy ilyesmit az eddigi történelem során kizárólag az usa vetett be. (többször is)


Sok sikert az átalakításhoz!


[link]

2011. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Drága!


Az amerikanizáció egy jelenség, minden rossz és jó vonásával együtt.


Túlságosan leegyszerűsített a gondolkodásod: elfelejted azt a sok nagyszerű találmányt, amit állítom, te is minden nap használsz. Apple? Hollywood? Google? Facebook? Ed Hardy?

Elfelejted a kultúrát (Beat Generation, Transzcendentalizmus, nőírói társadalom): olyan nagyszerű művek születtek, amiket szintén meg kell említeni, ha már Amerikáról beszélünk.


Elhízott emberek? Hát szerinted Magyarországon ugyan mi a helyzet? Nem ez? Nézd meg, hány kisgyerek van úgy elhízva, hogy szinte gurul. Olyanok is, akik nem esznek "Mekiben".

Nem szeretnék politizálni, de a GDP-t, az általános életszínvonalat nyugodtan mérlegre teheted a hazaival.

2011. szept. 5. 08:25
 4/4 anonim válasza:

Szerintem egy Oh yeah kiáltással és otthonkával libbenj be konyhába és indulhat a pacalpörkölt pörkölés! Így egyszerre lehetsz modern JúEszÉj és az imperialista globalizáció ellen harcoló nemzeti szuverén szabadségharcos!


Én is a Kikában láttam ilyeneket, de az úgy nevezett hobbi boltokban is találhatsz kedvedre való dolgokat. Régi (imperialista) reklámos hűtőmágneseket pedig pont a hétvégén láttam egy könyváruházban!

2011. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!