Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék méginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék méginkább dominálni az ágyban? 18F

Figyelt kérdés
A barátnőm megvan velem elégedve, szerinte nagyon jól végzem a dolgom. :) Én vagyok a vezető a szexben és ennek nagyon örül, mindig megemlíti hogy ezt meg ezt mennyire jól csináltam. :) Viszont kérek tippeket, nőktől és férfiaktól hogyan lehetnék méginkább a vezető! Mitől válik szerintetek igazán dominánsá egy férfi az ágyban? Lányok! Mit vártok el a fiútól, hogyan viselkedjen, mit csináljon a férfi?
2010. nov. 21. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Irányítson és érvényesüljön ő. Ennyi :)

Ez már csak az én hülyeségem, de én azt szeretem, ha magára figyel, nem pedig rám. Tudom, marhaság, de én akkor is ezt szeretem :)

2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt, hogyan kell dominálni, ő tudja a legjobban: Cesar Millan
2010. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem bírom ha nincs az irányítás a kezemben, de azt szeretem hogyha kicsi vagyok, és törékeny:P. Ha pl érezteted vele a testi fölényed, vagy az talán jobb szó hogy az erődet(és nem úgy hogy adsz neki két sallert;)hanem hogy) ha pl lejjebb kell csúszni, hogy ne kopogjon a feje valami kemény tárgyba akkor megfogod és lejjebb te húzod lejjebb. Ez mondjuk nekem nagyon bejön. Vagy szex előt az ágyra dobod, bár lehet ezeket már csinálod. Esetleg ha kikötözőset toltok, és ugye ő van meg kötve. Na remélem én sz@rtam a spanyol viaszt:D
2010. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kötözés, ha még nem próbáltátok, lehet, hogy még izgalmasabbá tenné az egészet! Én az első ilyen alkalommal a párommal petting után kivettem egy pár bilincset a fiókból. A lényeg annyi, hogy nagyon finoman és szexin indítottam, nehogy esetleg rosszul reagálja le, mert nem tudhattam, hogy mennyire jön majd be neki, de egyáltalán nem ellenkezett, sőt nagyon tetszett neki az ötlet, annak ellenére, hogy meglepetés volt. Azóta csináltuk úgy is, hogy én voltam megkötözve, de tulajdonképpen a mi esetünkben mindegy ki dominál. Sok sikert! :)
2010. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul: Daniel Rose - Sex God Method. Jó olvasást és gyakorlást! :)
2011. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!