Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék méginkább én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék méginkább én lenni az irányító a kapcsolatunkban? 17F

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást a barátnőmmel, már 3 hete együtt vagyunk. (Volt már szeretkezésünk is.) Az egész kapcsolatunkban igyekszem én lenni az irányító, mint ahogyan az ágyban is. Meg is van elégedve velem, mindig mondja hogy "Annyira férfias vagy!" "Melletted nőnek érzem magam!" "Domináns vagy az ágyban!" :) Ám méginkább az irányítónak kell lennem, mert: a lány nagyon akaratos és ő benne is vannak halylamok a vezetésre és uralkodásra, egyszer mondta hogy: "Most speciel csak azért voltál Te a vezető, mert hagytam magam!" "Azt akarom hogy te mond meg milyen kaját rendeljünk, én azt eszem amit Te szeretnél! Neked kell megmondani a menüt!" (Amikor meg megmondtam: "Na végre! Ezt már szeretem! Legyél csak még akaratosabb!" Amikor szexelünk, mindig én vagyok a kezdeményező, én izgatom föl az előjátéknál és csak utána lép nálam ő. Hogyan tudnék még akaratosabb lenni? Mind az ágyban, mint az egész kapcsolatunkban?
2010. nov. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt az egész kérdést nem értem.Mért jó ha te irányítassz?Mért jó ha azt eszik amit Te szeretnél?Attól,hogy nő még kellene,hogy legyen saját akarata és egyénisége.Én sosem hagynám,hogy a párom ezt csinálja,nálunki egyensúlyban vannak a dolgok,mégis férfias,mert ez nem itt dől el.A szexben meg számára izgató ha én is kezdeményezek,nem csak várom,hogy mit lép.

De persze biztos az is jó(legalábbis nektek)amit Ti csináltok...lehet már túl öreg vagyok:D

21/L

2010. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ilyen lány nem kéne nekem. Egyáltalán nem baj, ha szereti a magabiztosságot és önbizalmat, de attól még ő is megerőltetheti magát, nem kell mindenben őt kényeztetni. Így egyáltalán minek van, ha nincs benne semmi érték?
2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bizarr a kapcsolatotok. Mi a párommal egyenrangú félként tekintünk egymásra. Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki így uralkodjon felettem. És véleményem szerint az ágyban is meg kell osztani a dominanciát.
2010. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidjétek el, Nekem sincs kedvem ehhez az elnyomósdihoz (néha ezért gonosznak érzem magam...), dehát mit csináljak, ha egyszerűen ezt várja el tőlem??? :( :( Ő így működik... Tévedés, van egyénisége, pontosan ezért szerettem meg őt, meg a teste miatt stb... De elvárja tőlem, hogy én legyek a domináns, én legyek a vezető... stb De félreértés ne essék. NEM VAGYOK A SZOLGÁJA, igenis van, hogy azt mondom "Nem! Én ezt nem akarom." "Márpedig ezt most Te fogod megtenni!" "Ez most a te dolgod lesz!" stb... Nem táncolok úgy, ahogyan ő fütyül.
2010. nov. 21. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből nagyon jól leszűrhető az életkorod is, és az is, hogy sok időd van gondolkodni. 3 hét még nem olyan nagy idő ám!


Nem is értem én sem a kérdést. Nem biztos, hogy az az egészséges felállás, ha az egyik a domináns fél, a másik pedig szinte el van nyomva. Ám szerintem 17 évesen, 3 hét járás után ne gondolkozz ezen, hanem szimplán örülj a barátnődnek!


Milyen kaját rendeljünk? ... nem hiszem, hogy ez egy "dominancia kérdés" lenne.

2010. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!