Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Segítség, nagyon rossz szagot...

Segítség, nagyon rossz szagot áraszt az új harmonikaajtó, hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés

Most vettünk az obiban egy harmonikaajtót a fürdőszoba és a wc elválasztására, és iszonyatos szagot áraszt. Már lemostam minden elképzelhető szerrel, de mintha csak felerősítenék a szagát. Büdös kocsmaszagra hasonlító szag terjeng már a házban, és nem tudom már mit kezdjek vele. :( Mitől lehet ez a szag, és mit tudok vele kezdeni?

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. szept. 2. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen anyagból van az ajtó? Műanyag vagy fa? Esetleg még próbáld meg ecetes ruhával átdörzsölni, ez a festékszag ellen is jó!
2011. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Műanyagból van, és észrevettem, hogy amikor valami éri pl. pára, parfüm vagy spray permet stb. akkor a legintenzívebb a szaga. Talán megmarja a műanyagot vagy nem is tudom miért, de tényleg elviselhetetlen. Engem a büdös kocsmaszagra emlékeztet a szaga :/ Ecetes vízzel még nem próbáltam, de holnap megpróbálom azzal is. Köszi a tippet
2011. szept. 2. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem próbálod meg visszavinni? Legalább kérdezz rá a vevőszolgálaton, hogy ilyen esetben lehetséges-e.


Dohos, vagy cigi szagú? Mi neked a kocsma szag? Ha szerencséd van, idővel elmúlik a szaga.

2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...hát.... rohadt sör + cigarettafüst + izzadt alkoholista szagok keveréke :S :D ... körülbelül ...nem tudom meghatározni sem, de szörnyű! A helyzet az, hogy már felszereltük a helyére, nem lenne könnyű levenni.
2011. szept. 2. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten vettem a tescóban egy számítógép billentyűzetet. Estére rosszul lettem a szagától. Kiraktam az erkélyre, reggelre még büdösebb lett. Visszavittem. Szó nélkül kicserélték, adtak egy másikat, szagtalant. Most is azt használom. El nem tudom képzelni, mitől lehetett. Gyárilag lefóliázott kibontatlan volt. Tudom ez nem vigasztal, de ez van. Az ügyfélszolgálat sem tudott semmit mondani rá. Ő is érezte.
2011. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is az Obiban vettük a harmonika ajtóinkat: nekünk is műanyag, kazettás (üvegbetétes) van, a szagával nem volt gond. Ha a tiétek is ilyen, tuti nem stimmel valami.
2011. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, de már felfúrtuk, nem tudnánk visszacsomagolni meg ilyenek. Ráadásul a blokk sincs meg, sajnos kidobtam tudom hiba volt, de már ez van. :( Az ecetes vízzel való lemosástól talán már egy kicsit jobb lett, a férjem szerint legalábbis mert ő nem érzi, de én még igen. Remélem el fog múlni, és köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2011. szept. 3. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben valami tömítő anyag a műanyag elemekben? Nem lehet, hogy az vett át valami szagot? Vagy tömöt műanyag?
2011. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!