Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet "üzembe helyezni"...

Hogyan lehet "üzembe helyezni" az ilyen tárolót?

Figyelt kérdés

[link]



Jó hosszú cím lett,bocsi!

Hova lehet felakasztani?


2011. szept. 8. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom szobájában a mennyezetben van kampós csavar,arra van rátéve,de úgy elég magasan van,akkor szalaggal "toldom" meg és úgy van lejjebb engedve,hogy a gyerek az összes tárolós részt elérje.
2011. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akárhova :D csak közvetlenül a falra nem.

Nekem a szekrényben van ilyen, ott arra a rúdra akasztottam, amin a vállfák is vannak.

2011. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az emeletes ágy végére van felakasztva.


Azt azért tudni kell, hogy nem valami erős, nehezebb cuccokat nem nagyon lehet beletenni, mert szakad :( Mi legelőször pl. legot tettunk bele, nyúlt a súly alatt, majd szakadozni kezdett, ma már csak plüss-izééék vannak benne.

2011. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi kaptuk ezt és valahogyan sehogy nem jön össze berakni valahova. A plafonon nekem is van egy baldachin akasztó kihasználatlanul,de az tényleg magasan lenne...na,majd meglátjuk,ötletek jöhetnek még!:)
2011. szept. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!