Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Használtok ilyen jellegű...

Használtok ilyen jellegű tárolót, rendszerezőt? Praktikus?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem,de köszi hogy megmutattad,a fürdőszobába jó lenne törölközőket tartani benne.
2010. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi a lakásunkkal együtt vettünk egy beépített szekrényt is, nagy akasztós résszel.

fiatalok vagyunk, kevés olyan ruhánk van, amit fel kellene akasztani, úgyhogy jó részére nem volt szükségünk. oda ilyeneket raktunk.


nem ideális, mert a teljes mélységnek csak egy részét tudod kihasználni, de ha gyorsan kell megoldás akkor tökéletes. (nekem anno a kollégiumban is ilyenem volt, a böszme akasztós szekrényben, ami lássuk be, szinte teljesen felesleges volt)


hosszútávon viszont jobb, ha átalakítja az ember a szekrényt.

2010. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem van, kettő is. én szeretem, praktikus. beakasztottam az akasztós szekrénybe, sok apróságot, sál, öv, ilyesmi tartok benne.
2010. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
babaruhák tárolására szerintem nagyon praktikus
2010. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jah, nekem nari van, és imádom!

kétajtós akasztós szekrény egyik felében ez van, a másikban az akasztós rucik.

bugyinak, zokninak, övnek, sálnak tök tutkó. és sztem jó pakolható. csak ajánlani tudom, az ára is szuper. pláne ahhoz képest, hogy mondjuk ha bepolcoztatod, akkor dupla ennyiből sem jön ki.

2010. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!