Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a leghátbarátabb...

Melyik a leghátbarátabb széktípus a számítógép előtt sokat dolgozóknak?

Figyelt kérdés
A legjobb lenne képet látni róla.
2008. márc. 15. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A leghátbarátabb a térdeplős szék.

gyakorlatilag nem tudsz benne csak egyenes derékkal és háttal "ülni", mert a lábak és a medence helyzetéből ez következik.

A hátulütője a dolognak, hogy asztalt is kell cserélni hozzá, mert jellemzően jóval alacsonyabb "ülési" pozíció, mint egy normál szék.


[link]

2008. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
irodákban kötelezö olyan széket biztosítani ami fel le állítható, van könyöklöje, és az ülés elöre hátra 3 pontban állítható. így egy jó iroda széket is tudsz abba a térdeplös funkcióba tenni. én 12 órát dolgoztam akßar éjszaka is gép elött, és ezek a székek nagyon kényelmesek voltak.
2008. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
olyan szék aminek kicsit keményegg az ülő része és a hát támla alján kicsit domború
2010. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
elsőnek: nekem volt olyan székem, ugyanúgy tudtam rajta görbe háttal ülni xDD mondjuk már el is törött..
2010. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!