Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen vannak konyhában...

Milyen vannak konyhában és/vagy előszobában a laminált padlóval?

Figyelt kérdés
Kérem akinek NINCS és NEM IS VOLT ilyen, de megmondja a frankót hogy hidegburkolat über alles, az inkább kíméljen. Arra vagyok kíváncsi, hogy akinek van, az szereti-e.
2011. okt. 31. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
milyen tapasztalatok*
2011. okt. 31. 16:15
 2/9 anonim válasza:
hát én konyába azért nem ajánlanám de az előszobában nekünk is az van...igazából semmi bajom sincs vele...de jobban szeretnék oda járólapot!
2011. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A konyhäba is es az elöszobäba is laminält van. Nekem tetszik, nem kell csutok vizzel felmosni es nem lesz semmi baja.
2011. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felmosni alig szoktam, nem nagyon szokott szükség lenni rá, bővizesre meg főleg nem. Igazából az egész lakásba famintás burkolatot szeretnénk, de járólapból a famintás ami szép is és tényleg nem úgy néz ki, hogy "famintát festegettek egy kőlapra" az hihetetlen drága, meg még mindenféle extra költség is jön rá... Aztán anyukám mondta, hogy ha a lényeg az, hogy úgy nézzen ki mint a padló, akkor miért nem rakunk valami jó laminált padlót aztán kész. Most nálam ha úgy belegondolok kiborulni olyanok szoktak, mint a cukor, vagy ilyesmi fordul elő, hogy zöldség pucolásnál mellé esnek a héjak, néha lecsöppen egy kis szörp, de elárasztani ragacsos, folyós kosszal szerintem nekem még sose sikerült elárasztani.
2011. okt. 31. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nedves cipőtalppal könnyen el lehet rajta csúszni. Nálunk az irodában van, ha esik az eső és nem törlöd szárazra a cipőd alját, tuti elnyalsz:)
2011. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ó tehát előfordul a nedves cipőtalp ott. Nem árt neki? Én inkább az előszobától tartok, hogy télen meg esőben milyen lesz, de igaz, emeleten lakunk és nincs lift, szóval mire felmászik az ember..
2011. okt. 31. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a konyhában van laminált. Nem bántam meg. Én is alapvetően elég tisztán főzök, tehát nem úszik a konyha a vízben, a koszban :-) Én eddig abszolút meg vagyok vele elégedve. Vizes cipővel nem járunk rajta, úgyhogy a csúszáshoz nem tudok hozzászólni.

Nekünk a költségek miatt lett laminált, mert kb. az ötödéből, harmadából kijött, mintha követ raktunk volna le. De mondom, teljesen meg vagyok elégedve. Igaz, még csak 1 éves. Biztos nem bír majd 30 évet, de arról meg ráérünk még gondolkodni :-)

2011. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, hogy bármi baja lenne amiatt, mert vizes cipőben is járunk rajta. Amúgy belegondolva, lehet, hogy az én cipőimmel van a probléma, nem igazán barázdált a talpuk:)
2011. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekünk is a költségek miatt. Ami tetszett egy-két fajta kő, azok az igazi jó famintásak ahelyett lenne a laminált, ami külsőre úgy néz ki vagy hát inkább jobban, mert mégis jobban hasonlít a fára természetesen. Igazából kétszer tudnánk cserélni és akkor járnánk majd ott, mint a burkolással.
2011. nov. 1. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!