Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit érhet ez a szék és az...

Mennyit érhet ez a szék és az asztal?

Figyelt kérdés

Felújítom a környezetemet és megválok pár dologtól. Az alábbi linken megtekinthetőek a képeik:


[link]


Szerintetek mennyiért tudom eladni őket? Nem értek a bútorok áraihoz.


2011. dec. 29. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan szék újonnan 10k HUF, ez használt és sérült, ha szerencsés vagy kapsz érte 5k-t.
2011. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a szék újonnan 36K. Persze ez nem sokat változtat a tényen, hogy le lett strapálva. :(
2011. dec. 29. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, 36k volt, de a vevők olyan formák, hogy nagyon hasonlót (valódi bőr, magas támla, vastag párnázás, kartámasz, állítható magasság, hintamechanika) láttak a Metro áruházban, 10k-11k-ért dobozában, úgyhogy nem fogják túl sok pénzre cserélni.


Hirdesd meg amennyi pénzre szükséged lenne (normális keretek között), mondjuk 45-50 ezer kompletten és írd oda mellé, hogy alkuképes, minden ajánlatot meghallgatsz, érdeklődni/ajánlatot tenni emailben vagy mobiltelefonon, stb stb.

Minél alacsonyabb az ár annál hamarabb elviszik, ez ugye axióma. Ha nem sürgős, akkor felteheted magas összegért, aztán hetente pár ezret csökketesz a kikiáltási áron. Mint amikor romos autót árul az ember. :)

2011. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy vennék ilyen lesérült széket.

az asztal nekem 4.000,-et érne.


Mejd meglátod, annyit ér, amennyiért el lehet adni, amennyiért van rá kereslet.

Van, ahol, amikor, és amire éppen nincsen, és akkor a fuvarosnak kell fizetni, hogy a szeméttelepre elvigye.


Nem bántásból írtam ezeket, hanem tapasztalatból. Sok ismerősöm csalódott mostanában.

2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!