Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyiért dolgoznak mostanában...

Mennyiért dolgoznak mostanában a burkolok? Fürdöszobárol lenne szó, csempe leverés a falrol, plussz lerakás a padlon, Debreceni viszonylatban kérdem, bár érdekel az is máshol mennyiért rakják!

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Pécs, és teljesen egyénfüggő.

Van aki anyagárban dolgozik, van aki 8000/nap, és van, aki 4000/óra.

(kb másfél hónapja érdeklődtem, ott kaptam ezeket az árakat.)

A csempeleverést én megoldottam magam, csak a felrakásra fizettem burkolót.

Ja, és nem mindegyik vállalja, hogy leveri.

2009. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez elég drága, mert lehet 2 napig verik le a csempét!!

Tehát csak ora, meg napi dijban vannak, én ugy gondoltam négyzetméter árban dolgoznak, ma találtam ki hogy a fürdöszobámat mfelujitom, az adó visszatéritésemböl, tehát kb 80 -100 ezer ft bol ki kell jönnöm.

2009. máj. 23. 22:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet el vagyok szállva?? kiszámoltam kb 60 ezer lenne a csempe, de utána??, na ezt nem tudom, ha valaki tud konkrétat még irjon, köszi elöre is
2009. máj. 23. 22:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és mi az hogy anygaár??? Tehát ha az én csepém 3000 ft/ négyzetméter , ö ugy dolgozik, vagy ha csak 1000 ft/ négyzetméter, akkor annyiért rakja ?, hogy is van ez, ha én veszem a csempét akkor honnan tudja hogy mennyi volt???
2009. máj. 23. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló az anyagárnál egységárat gondolt. Nálunk a kőműves 2000/nm áron dolgozott csempézésnél.

A leverést mi csináltuk meg, nem nagy dolog és stressz-levezetőnek is jó volt (kb 1 nap munka).

2009. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly családi házban a 3,5nm-es fürdőszobát + 1nm-es wc-t 70 ezerért burkolták le. (Számla nélkül.) Az egész a leveréstől az elkészülésig kb. 3,5-4 napig tartott. (Nem folyamatosan csinálták.)

Ha lett volna, aki 8ezerért naponta dolgozik, akkor sokkal olcsóbb lett volna. Egyébként én ezt nagyon keveslem. Több árajánlatot is kértem és a 70ezres volt a legolcsóbb.

2009. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ez szintén Pécsen volt.
2009. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!