Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért rossz ennyire a közérzet...

Miért rossz ennyire a közérzetem a lakásunkban?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam a lakásunkban, lehangoló. Szinte érzem a negatív energiát, olyan,mintha semmi sem lenne jó helyen. Soha semmihez nincs kedvem ha itthon vagyok.Nagy lehetőség nincs az átrendezésére, mivel még elég kis helyen lakunk, amíg el nem készül a másik ház, ami évek kérdése is lehet.Mit lehetne tenni ?
2012. jan. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad-e már más színűre festeni a falakat?. Egy-két világos színű textília is változtatni tud az összhatáson, függöny, szőnyeg, kárpit. Valami harsány színű kerámia napsárga például. Kép, napraforgót ábrázoló. Tudom, nem olyan világot élünk, amikor az ember szórja a pénzt, de végy valami olyat, amibe ránézésre beleszeretsz és jobb kedved lesz tőle. Érzékeny vagy, az is egy gond. Arról se feledkezz meg, hogy maga a hely nem tehet arról, hogy te így érzel iránta. -:)) Mindig azok az emberek, helyek és helyzetek szívják el az energiádat, akiket/amiket nem szeretsz. Logikus. Előbb volt az elvágyódás... Aztán jött az, hogy nincs már kedvem itthon lenni. A párkapcsolatod rendben van? Kell lennie nálatok valaminek, amiről nem írtál a kérdésben... De, te tudod....
2012. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, aki a füstölőre esküszik, én nem szeretem. Helyette javaslom, hogy az egyes helyiségekben szészében rakjál szét ecetet, akár egy hétre is. Ha kell (=elment az illata) cseréld. Utána esténként égess gyertyát.

Minden helyiségbe (jól látható helyre) tény néhány szál szines selyemvirágot.

Majd tavaszra, nyárra ütemezz be egy u.n. "tisztasági festést" = semmi más, csak mésszel fessétek át a lakást.

Sokszor lehet kifogni duriban olyan szép, színes nagyobb darab anyagot, amivel le tudod cserélni a jelenlegei plédet, takarót az ülőgarnitúrán, fotelban. Új, különböző, vidám színű díszpárna-huzatok is sokat változtatnak a lakás jelenlegi kinézetén, kisugárzásán.

Nézz körbe, mert lehet, hogy "csak" a szinekkel van gond, túl egyhangú, vagy már unott. Nem kell ahhoz sok és drága holmit vásárolni, hogy megváltoztassuk egy lakás összképét, a hangulatát. Kis apróságok is sokat segíthetnek.

2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Szészékben = csészékben

2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű egyszínű ágytakaró,lepedő,olcsó díszpárna(vagy esetleg veszel anyagot és te magadnak nagyon egyszerűen megvarrod,cipzár nem kell rá,elég a gomb is például,vagy a tépőzár)


Egy olcsó rongyszőnyeg(ami tetszik színben!)


1-2 mécses,új függöny!


Ja és mindig legyen tisztaság!

Nekem a fürdőszoba a kedvenc helyiségem,pusztán azért mert vettem két darab üvegvázát:

ilyet:

[link]


és teleraktam kavicsokkal,meg régi gönggyel,kagylóval és kitettem a kád 2 szélére őket!


a törölköző tartó tetejére(ronda műanyag)pedig egy kisméretű törölközőt tettem,amit összetekercseltem és szép színes szalaggal masnisan átkötöttem!


díszpárnákat én 500ft-ért,termo plédet pedig ezerért vettem kb...


konyhába érdemes szép terítő,egyszerű kis függöny,váza,székre párna...


esetleg falra mintát venni,v festhetsz te is!

[link]

2012. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :-)
2012. jan. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!