Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nemrég vettünk lakást, ahol a...

Nemrég vettünk lakást, ahol a konyhaszekrény egyszerűen ocsmány. Hogyan dobhatnám fel kevés pénzből?

Figyelt kérdés
Kb. fél év múlva újat csináltatunk ezért nem szeretnék rá sokat költeni viszont a mostani sötétbarna annyira csúnya,hogy valamivel le kellene takarni. A csomagolópapír nem jó megoldás a pára miatt és a ragasztható tapétát sem szeretném.
2010. febr. 22. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fested le valamilyen vidám színre ? Variálhatod is a színeket, teljesen megváltozik tőle a konyhád. Még fél évre is megéri !
2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fess rá színes virágokat, vagy vágj ki mintákat öntapadó tapétából (bár látom, ez utóbbit nem szeretnéd). Akár az egészet átfestheted, gyorsan megvan és egész más lesz, meglátod!
2010. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fesd le.

Vagy én például fehér hűtőt láttam úgy átalakítva, hogy barna bambuszrolót ragasztottak rá, hogy passzoljon a berendezéshez.

2010. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kimondtad a tutit, hogy újat csináltattok, ez rendben is van. Akkor vágj centit, és próbáld kivárni ezt a pár hónapot,t udom milyen érzés, nyáron lesz két éve hogy asztalossal vadiúj konyhabútort csináltattunk, szóval el tudom képzelni milyen lehet most nálatok, de hagyd a fenébe szerintem.

A legegyszerűbb az öntapadós tapéta lett volna, de az nem akarod, akkor várd ki a fél évet.

2010. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak színes matricák is, direkt bútorra ragasztás céljából!
2010. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!