Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyerek- illetve hálószobába...

Gyerek- illetve hálószobába parkettát vagy inkább szőnyeget ajánlotok? Melyik milyen árban van?

Figyelt kérdés
Kb. 20 nm-esek a szobák.
2012. febr. 3. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk mindkét szobában parketta van, de már bánjuk, hangos rajta a járás, hideg, szállnak a porcicák, ez szőnyegen legalább nem látszik.


Árban kb. ugyanott vannak.

2012. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval ! Egy faltól falig-nak nincs párja, pláne ha vastag a szőnyeg. De ha a esetleg a gyerek allergiás, akkor nem javaslom, sőt
2012. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk parkettásak a szobák és azon van szőnyeg.


Nem szőnyegpadló mert én annak az ellensége vagyok! Abban megtelepednek mindenféle atkák, nem lehet rendesen tisztán tartani, a bútorokat általában nem szoktuk odébb tologtani hogy kiporszivózzunk alatta is és ott orbitálisan sok por megragad.


Viszont a parkettát egyszerűen tisztán tudod tartani, felmosod és ragyogóan tisztaság van, még a bútort is könnyebb azon eltolni és alatta feltörölni. Ami szőnyeg van rajta azt meg egyszerű porszívózni, esetleg kiporolni.

A hálóban nekem direkt hófehér rongyszőnyegek vannak, bedobom a mosógépbe és kész.


Nálam soha nincs porcica a parkettán, mert azért sűrűn takarítok.

2012. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

laminált, és arra szőnyeg. a padlószőnyeg allergiát válthat ki, ha netán lehányja, leönti valamivel, akkor nehéz pucolni. a szegett szőnyeget el tudod vinni tisztítóba, ha netán annyira nagy a gond, akkor könnyebben cseréled.


na meg a gyerek sem marad örökre kicsi, lehet h később nem tetszik neki a mintája, színe.

2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A parketta az recseg sajnos a lépéseknél, a szőnyeget ajánlom inkább, az melegebb. A laminált padlót ajánlom még, de annak is vannak hátrányai.
2012. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a gyereked,akkor szerintem a legjobb választás a (laminált) parkettára a habtapi.Puha,színes,mosható,jó a hőszigetelése,ha a gyerek elesik,nem üti meg magát túlzottan,olcsó,mi kell még? Ja,és ha meguntátok,nem kell sajnálni kidobni.
2012. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Parkettát. Ha jól rakják le, nem recseg, viszont ezerszer higiénikusabb a padlószőnyegnél! (magamban mindig mosolygok, amikor olyasvalakinél járok, aki elmondja, hogy minden nap kifertőtleníti a fürdőt, a szobában meg padlószőnyeg van)
2012. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-nál a pont. Amíg kicsi, nyugodtan üldögélhet rajta, később egyszerűen felszeded. Ismerőseinknél az egész szobát lerakták vele. A parketta vagy a laminált padló sokkal könnyebben tisztítható, mint a szőnyeg. Mióta nincs szőnyeg (allergiám miatt), azóta látom, mit elnyel a szőnyeg porban. A parkettát csak feltörlöd és kész.
2012. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!