Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobhatnám fel a szobámat...

Mivel dobhatnám fel a szobámat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nah szoval az a helyzet hogy a szobám eléggé kislányos :S


-Rózsaszin fal->ezt szeretem :3

-Macis függöny->ez neeem...><

-101 Kiskutyás szőnyeg->ezt utálom a legjobban.><

-Minden tele plüssökkel.(kidobni nem akarom,de bazi sok van,és panelba lakunk.Hova tegyem őket???)


Köszönöm.11/L


2011. jún. 20. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Macis függönyt cseréld le egy egyszerű, egyszínű függönyre.

[link]

[link]


Szőnyeget dobd ki és tetess le laminált padlót, valami világosabb színűt.

[link]


Plüssöket dobd ki, csak azt tartsd meg, ami tényleg sokat jelent, vagy még azt se. Tudom, hogy nehéz, de egyszer ezen mindenki átesik. Bedobozolni és eltenni teljes mértékben felesleges.


[link]

Ilyesmire kéne törekedni.

2011. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi utsó. De nincs szivem kidobni őket.
2011. jún. 20. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van kedved, és merszed, a falra keres valamilyen mintát, és fesd fel egy sötétebb színnel. Fekete, lila, vagy bordó.

A függöny is lehet nyugodtan egyszínű, és sötétebb.


A szőnyeget szedd fel, és rakjatok le laminált padlót.


A plüssöket pedig vagy bedobozolod, és mehet le a tárolóba, vagy ajándékozd el. Anno nekem is fájt utánuk a szívem, és nem akartam kidobni, de a szobában se akartam őket tartani. A tárolóba se akartam rakni, mert ott megpenészesedhet, ezért ami olyan állapotban volt, egy árvaháznak ajándékoztam. A sok gyerek úgy örült neki!

2011. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pedig még csak 11 vagy én örültem volna kiskoromba a mintás függönynek:)

a függönyön és szőnyegen nem tudsz változtatni csak ha újat vesznek a szüleid,úgyhogy a szobádban lévő tárgyaidat kellene elrendezni, A plüssálatoknak keríteni egy fonott nagy kosarat vagy egy zsákba belegórod és elrakod az ágyadba vagy szekrényedbe.VAgy rakd a szekrényed egy fakjába

http://www.youtube.com/watch?v=UKbpThVjzyY

http://www.youtube.com/watch?v=ZRN4Us2d6xA -> ágyra azért ne rakd:D macerás mindig le és felpakolni

Ne legyen nagy zsúfoltság csak a legszükségesebb dolgaidat rakd ki a szobádban.

ha a youtube.com on beírod a keresőbe hogy room tour egy csomó szobás videót találsz ahonnan esetleg ötleteket meríthetsz.

2011. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg elajándékozok egy párat! Egy csómó most is be van cseszve a kanapé aljába,úgyhogy a dobozolás-zsákolás felejtős
2011. jún. 20. 09:40
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszii.

hát én vmi kicsit "nagyláyosabb" szobát szeretnék.:$

de azért thx :"D

2011. jún. 20. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:

A szőnyeged középszőnyeg vagy padlószőnyeg?Ha középszőnyeg parketta van alatta vagy mi? A függönyt beszéld meg anyuddal. Rózsaszín szobához egy szép hófehér függöny jól mutat. A falra vehetnétek fali matricákat,mondjuk feketét,vagy valami sötétet. Nagyon jó kis minták vannak. [link]

A plüssöket ajándékozd el.Nincs a családban kislány?Biztos örülne neki. A bútorok milyen színűek?

Nálam pl úgy van,hogy rózsaszín a fal,fehér a mennyezet, a bútorok fehérek. Tettem be egy földi vázát és beleállítottam megfaragott fűzfa ágakat.Szerintem nagyon vagány.:) Meg van az egyik sarokban fali matricám. :)A függönyöm fehér,és parkettám van,amire tettem egy világos meg sötét színű középszőnyeget.

2011. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a vöröskereszt szívesen fogad minden adományt. szerintem a plüss állatoknak nagyon örülni fognak a hátrányos helyzetű kisgyerekek. megszabadulsz az állatoktól és a lelkiismeretednek is jót tesz, hogy adományoztál.
2011. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!