Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobhatnám fel a szobáma...

Hogyan dobhatnám fel a szobámat? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem régen lett külön szobám.A színe felül narancssárga alul pedig kék,középen van egy díszcsík.Vannak üres falaim oda szeretnék valamit készíteni,amit itthon is meg tudok csinálni és viszonylag egyszerű.Előre is köszönöm a válaszokat! 13/L
2011. júl. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Millió lehetőség van erre, de ehhez tudni kell, mit szeretsz. Én az üres falakat anno könyvespolcokkal raktam tele, mert azt szerettem.

De lehet kép, kaspóban virág, fényképek, poszter, falmatrica, tükör, stb.

2011. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet!Posztereket nem szeretem. :) Várom a további ötleteket! :D
2011. júl. 1. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fényképek.. krepp papírból kivágott virágok( nagyon feldobja) polc rajta díszek vagy könyvek
2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Vagd ki szines kartonbol a nevedet es ragaszd fel a falra :)
2011. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszii! :)
2011. júl. 2. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:
falimatrica [link]
2011. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
narancs-kék? nem a legjobb sőt a legrosszabb színkombináció. fesd le az egészet egyszínűre és ragassz fel posztereket vagy rajzolj valamit.
2011. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehogy festem át!Nem rég lett festve..és jól néz ki,amint emlitettem nem szeretem a posztereket..
2011. júl. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!