Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Divat még a boltív?

Divat még a boltív?

Figyelt kérdés
Egy meglévő ajtót kiszedtünk, boltívesre akarjuk megcsinálni a meglévő nyilást. Vagy maradjon inkább úgy ahogy van, egy sima téglalap alakú nyílás. Melyik lenne a jobb?
2012. márc. 5. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A téglalap alakú nyílás nem néz ki jól, akkor már boltív.
2012. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a boltív, ha divat, ha nem, de ha ti azt annyira nem szeretnétek, akkor lehet azt is, hogy vesztek gipszkartont, vagy ha van valahonnan maradék, az is jó, és vágtok belőle 2 háromszöget, és azt rögzítitek fölül a két sarokba. Így mégsem sima téglalap, hanem olyan felül, mint egy egyenlő szárú trapéz. Nálunk ilyen, szerintem jól néz ki. Remélem érthetően írtam le.
2012. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem alakásban az utolsó szempont legyen a divat. És ha most divat és két év múlva már nem, sőt a kerek ablak és ajtó lesz menő meg a lapostető, akkor szétveritek az egész házat? O_O"""

Ha tetszik, csináljátok meg boltívesre, ha nem tetszik, akkor nem, ti laktok ott, nektek kell, hogy megfeleljen, a vendégeknek meg száj alapállásba. :D

2012. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne a divattól, hanem attól tedd függővé, hogy nektek mi tetszik és mi illik az adott környezetbe. Nekem nem tetszik a boltív, de a mi lakásunkba nem is lenne való, annyira más stílus, viszont tudnék olyat mutatni, ahol kifejezetten jól néz ki, annak ellenére, hogy én nem vagyok oda érte és magamnak mondjuk azt a lakást sem szeretném.
2012. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolótól kérdezném, hogy képet tudnál felrakni a trapéz alakú nyílásról?
2012. márc. 5. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!