Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyiért vettél konyhaszekrényt?

Mennyiért vettél konyhaszekrényt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vettem. Jó a kredenc a nagymamától!
2012. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És olvasni se tudok. De már látom a bibít, és így jobban értem a kérdésedet.


Anyám 400ezerét látott egy modern cuccot 200ezerre leárazva. Volt abban minden. Tehát nem csak maga a szekrény, hanem beépíthető hozzáillő sütő, meg minden... lebeszéltem, jobb a kredenc... :)

2012. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyósomék, olcsón most vettek minöségi szépet, márkás elektromos cuccokkal 2,5 millióért. Ez egy normál ár a minöségi dolgokért.
2012. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pici panel konyhába 160-as blokk-konyhát vettem 45 ezerért.
2012. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

50 ezer forintért, igaz, ez 2003-ban volt, de az ilyesmik ára olyan sokat nem változott. Akkor még volt Keravill a Duna Plaza-ban és ott (talán más céggel karöltve) bútorokat is árultak, ott vettük meg és a mai napig tökéletes.

Van benne egy egymedencés mosogató, egy egy fiókos alsószekrény, egy kétszárnyú ajtós alsószekrény és persze a felső rész. Az egész kb 180cm széles, szinte panellakás-kaliberű. Mi kertes házba vettük, de kétszemélyes, kis háztartásnak elegendő volt.

2012. márc. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!