Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen növények illenek egy...

Milyen növények illenek egy tini szobájába?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen, ami tetszik neki... Ha pedig muszáj valamilyet választani, akkor szerintem az areca fajok nagyon mutatósak és talán fiatalosabbak is, mint a futónövények :D

pl:

[link]

2012. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ténleg mutatósak!

2012. márc. 9. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat tegyetek a szobájába, ami nem túl érzékeny és rábízható a nevelése a gyerekre is. Pl. a csüngő csokrosinda. Bírja, ha elfelejti meglocsolni, azért a növekedése sem a leglassabb. Ha szerencséje van, még virágot is hoz.

A futó is jó választás (sötétebb szobába sima zöld levelű, világosabba mehet a fehéres cirmos is). Ha van neki hely és szereti az extrábbakat vagy az asztalánál van egy kis hely, jólesik nézegetni egy növénykét, aminél folyton látja elbambulásnál, hogy jé, már megint nőtt, akkor egy kicsi borostyán is jól jöhet. Tudom, az kicsit komolyabb növény, de nem az erdei változatra gondolok. Pont most láttam elég érdekes és tarkás levelűeket a kertészetben. Kaktuszkompozíció is jó lehet.

2012. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!