Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám "felturbózni" a...

Hogyan tudnám "felturbózni" a szobámat?

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy szobám,közepes méretű,halványlila falak,rózsaszín függöny,fehér bútorok barna széllel, van egy ugyanolyan íróasztal, egy sárgás mintás ágy, két barna kisszekrény. Milyen apróságokkal lehetne kicsit felturbózni? Színben is érdekelne, meg például milyen kiegészítők vannak, amik feldobják a szobát, stbstb:)

Ja és 17 éves lány vagyok. Stílusban szinte mindegy:)


2009. jún. 15. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
én szeretem a kézzel készített virágokat, pillangókat. tökre feldob egy olyan szobát mint a tiéd. egy hobby boltban mindent megkapsz hozzá és akár készen is, ha nincs nagy kézügyességed, csak úgy nem túl olcsó
2009. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Az ablakodba, asztalodra rakhatnál néhány virágot. Ha nem akarsz élőt, mert elfelejted megöntözni, nagyon trendi műcsokrokat, díszeket lehet kapni a virágosoknál elfogadható áron. A függönyödre díszeket tehetsz, nekem pl. két lepkém van.A kisszekrényeden jól mutatnának a hímzett kis terítők.A faladra is rakhatnál egy mutatós díszt,nem feltétleneül faliképre gondolok, nekem ilyen falraszerelhető szárazvirág-díszem van.A faladra az ágyad fölé szerelhetsz fel falilámpát, vagy az ágyad mellé egy állólámpát fehér színben. Ilyet bármelyik nagyáruházban beszerezhetsz 3-4 ezer forintért.A testvérem szobájának falán van egy tükör is, ami igen hasznos lehet.Remélem segítettem neked!
2009. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú most ezek alapján elég sok dolog eszembe jutott, kösziii!:)
2009. jún. 15. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél 1 parafatáblát, és arra tegyél képeket vagy saját készítésű virágokat, szivecskét, napocskát... Készítsd el mindig évszaknak megfelelően, én is így csinálom, és tök jól néz ki.

16L

2009. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Orchidea, cserépben. 2000 ft, nagyon elegáns, nőies és ha jól gondozod, meglepően sokáig virágzik. Virágboltos kitanít. Jól nézne ki alila fal előtt egy fehér virágú, és anagy zöld levél is szép.


Tegyél eg ycsomó kispárnát, selyemből, bársonyból, turiban 200 ft-ért ehetsz. Vagy fehér horgolt ikeásat, ha olyan vagy.


Függő kristályokat akaszgass, lógasd ki a bizsujaidat.(pl képkeretbe bársonyt feszítessz, sa rra gyöngyfejű gombostűket, s arra akasztod.


A lányom szobája is ilyen, fekete fehér nyégyszögeket festett egyik falra, mint a rajtzászló, csík más formában.


Az ajtaján gyűlnek a változatos képeslapok, a falán egy függőleges, 2x1,5 m-es rózsaszín mintás anyagra tűzi a csipkecsíkokat, ajándék illatpárnákat, rongybabákat és különös fotókat, képeket.


Vegyél rózsaszín fényű energiatakarékos izzót!


Egy nagy zöldlevelű növén yis jó lenne. Ha van lehetőség, fehér báránybőr.

2009. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, rossz a klaviatúrám. Előző.

Piperecuccokat kis kosárban hagyj elöl, parfümöket, körömlakkokat.

Egy macska lenne a legjobb, kosárban. Élő.

2009. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii:) Macska az már van, de mostanság inkább kitiltva a szobámból!:D Ugyanis ha bent van,mindent leborít..:)
2009. jún. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!