Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennétek használt, te szép ágyat?

Vennétek használt, te szép ágyat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nemis arra gondoltam hogy baja lehet az embernek tőle csak szerintem gusztustalan. pl csak szexszelnek azokis meg bugyi nélkül ráülnek akkor a cuccos kifolyik... ne is soroljam
2009. jún. 16. 23:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Én shareből sharebe (többek álltal lakott albérlet, közös fürdő és konyha használattal) költöztem folyamatosan. Nem volt saját ágyam és mivel ezek a szobák bútorozttak voltak, így használt ágyban aludtunk. Nem lett soha semmi bajunk tőle. Amúgy sem voltak gusztustalanok. Most egy saját lakást bérlünk, ami bútorozatlan. Két hónapig aludtunk a földön, szerettünk volna új ágyat venni, de nem tudtunk. Az ebayen vettünk egy használtat pár fillérért. Tökéletesen megfelel a célnak.

Amúgy mindig raktam a lepedő alá matracvédőt. Kb mint a lepedő csak vastagabb.

Különben az ikeában lehet kapni extra matracot (vékonyabb mint a normális matrac, de nem csak egy lepedő. Nem drága és megoldás lehet, hogy a használt ágyon is biztonságban érezze magát az ember.


Vannak szituk, amikor az ember kénytelen alább adni az igényeit...

2009. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
jaj ne is mond hogy muszály alábbadni az igényeknek.. sajnos igen énis annyit leadtam már. néha csak mosolygok néha dühit néha meg sirni tudnék emiatt. éninkább alszom földön akkor
2009. jún. 17. 00:29
 14/14 anonim ***** válasza:

00:07-es

Akkor nem mondom. :)

Nekünk egy egész lakást kellett berendezni, sajnos nem költhettem az egész keretet egy ágyra. Annyi pénzünk volt összesen egy olcsóbb ágyat tudtunk volna venni. Így kompromiszumot kötöttünk.


De itt egy ötlet!

Nem tudom milyen ágyat szeretnétek, de általában meg lehet venni a keretet és a matracot külön-külön. Ha nincs meg a pénzetek egyben, akkor vegyétek meg külön külön pár hónap eltéréssel. Előbb vegyétek meg a matracot (így nem kell annyira a földön aludnotok) és ha összejött a keretre is, akkor a keretet is mellé. Bár sokszor a matrac az ami iszonyatos ár, nem a keret. :) Az Ikea (tudom, sokat emlegetem) az ilyet mindenképp engedi.

2009. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!