Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok vásárolni a gyerekne...

Szoktatok vásárolni a gyereknek használt ruhát? Én néztem ezt az oldalt és jóval olcsóbb mint az új és vannak egész szép ruhák. Szóval nem ciki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 23. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Őszintén szólva, én valahogy nem adnám a gyerekemre más kisbaba használt ruháját. De persze ez csak az én "rigolyám". Ha magamnak tudok új ruhát venni időnként, akkor a gyerekem se járjon a máséban. Persze tudom, a gyerekek gyorsan nőnek... DE! A Tescoban, Corában, más olcsóbb helyeken szuper kis új ruhákat lehet akciósan kapni, csak figyelni kell az újságokat! Ha ezen a helyeken például 250-300 Ft-ért már vehetek új bodyt, akkor minek vegyek használtat? Ha jól, ésszerűen vásárolsz, akkor sokáig ki tudsz használni egy-egy kis ruhát. Nekünk volt olyan nadrág, amit közel másfél évig hordott a fiam, pedig nagy növésű.
2010. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam, de el nem mondanád róla h használt, én inkább háztól veszem, mert ott látom h milyen és még a turiknál is olcsóbbakat lehet kifogni....a férjem kijelentette h a gyerek nem hordhat használtat....szerinted észrevett?

egy jó minőségű használt ruha jobban néz ki, mint az új

2010. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.Én vettem a lánykámnak újat és használtat is.A Brendonban vettem az újakat és ritka rondán néznek ki, pedig még csak két hónapos.Bolyhosak és kopottak, pedig előírás szerint mostam.

Használt ruhát csak szépeket vettem, na azok bírják a gyűrődést.

Inkább legyen 10 body, ami használt,de senki nem mondaná meg róla, mint 5 db vadiúj, ami ugye egy ilyen kis babánál nem tart sokáig.Meg hát a pénz se áll halomban az udvaron.

2010. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
előző, hát ezért jobb háztól, mert ott látod, h milyen a család, mennyire tiszták
2010. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotok, de nem kimondottan a pici ruhákra gondoltam, a pontosítás kedvéért: 98-ast hordunk most. Abból meg már egy szép nadrág könnyen van több ezer forint. Még egyszer köszi a gyorsaságotok.
2010. febr. 23. 20:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak használt van.Én meg úgy gondolkodom hogy az új áráért inkább megveszem a használt Niket,Gap-et,Tommy Hilfigert...én meg ezeket szeretem.Használtan is szuperek.Sokszor az amerikai ebay-ről rendelek.Nagyon igényes és divatos,"menő" ruhatára van a fiamnak.
2010. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mi most készülünk venni 92-98-as rucikat......háztól
2010. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb lesz is veszek neki használt rucikat, legyen szép ruhatára, mert ha csak vadiújat vennék, bizony nem sok ruhadarabra telne.

Nagyon jó a TESZ-VESZ is.Sok mindent vettem onnan fillérekért.

2010. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, hogy működik ez az ebay?
2010. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ciki, ne vásárolj ott.

Én a 20 hós lányom minden egyes ruhadarabját a teszveszen vettem, a legdrágább volt 400 ft.

Új csak az van neki, amit rokonoktól kapott.

2010. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!