Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kedvelitek a minimalista...

Kedvelitek a minimalista lakberendezést? Mi jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, a tisztaság jut eszembe róla.

2012. ápr. 5. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon tetszik. De sajna kis térben nem lehet megvalósítani. Itt ugyanis a fő szerep a tereknek, nagy, letisztult felületeknek jut. Ahol egymást éri a kanapé meg az ebédlőasztal, ott nem lehet minimalista lakást csinálni.
2012. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most készülök megvalósítani a lakásunkban - bár egy 2 éves gyerek mellett sok dolog nehezen lesz kivitelezhető, de az alapok minimál stílusban fognak íródni - aztán jön a rendező (élet) és néhány dolgot átrendez :)

A fejemben (terveimben) imádom!!!!

2012. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Nekem valahogy nem életszerű, túl sivár. Ahol élek, ott legyen élet, az asztalon legyen váza és különböző fényképek, legyenek nyitott polcok a könyveknek, emlékeknek, legyenek színek, "dús" textilek. Aki bejön a lakásomba engem lásson, ne egy katalógus "üres" szobáját, ahol minden ajtó mögé van elrejtve.

Egy minimál konyhában hogyan lehet főzni? Semmi nincs kéznél, minden percben a fiókokat kell ráncigálni. Aztán egy fél nap míg megint mindent a fiókok és szekrények mélyére dugsz.

2012. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem tetszik.

Megértem, ha másnak igen, tényleg izlés dolga, viszont én rosszul érezném magam egy olyan helyen, ahol csupa szöglet van és olyan, mintha semmi élet nem lenne abban a lakásban, ráadásul nagyon nem praktikus, mert soha semmi nem lehet elöl -nem azért mert rendetlen vagyok :) hanem mert az összhangját megtörné, ha könyvek, fényképek, kedves kis szobrok, népies akármik vagy régies tárgyak lennének benne, nagyon kevés a tűréshatára, hogy milyen dolgok lehetnek benne láthatóak. És gyerekek mellett sem megvalósítható. :) A mi ikreink széttombolják magukat, nem tűrnék a kis táncaikkal a csupa üveg, semmi szín kombináciot. :)

2014. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nagyon tetszik.
2022. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!