Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek nincs a lakásában,...

Akinek nincs a lakásában, házában előtér hanem egyből a konyhába vagy a nappaliba nyílik a háza, mit csinál a cipőről lehulló homokkal, sárral?

Figyelt kérdés
Pl bejön valaki, leveszi a cipőjét esetleg pereg a homok a cipőről végighordja a lakásban.. más lenne ha csak az előtérbe lenne de így?? Ráadásul elég homokos környéken lakunk sokkal több itt a por simán be lehet hordani, mit csináljak ha a lábtörlő már nem elég? Nincs erőm minden nap 2x feltakarítani..
2012. ápr. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a nappaliba érkezés van, így kialakítottunk ott egy kis belépőt,tehát végül is lett egy kis előszoba.

Egy szekrény és egy könyvespolc lett a választófal, a hátoldalukra-ami az előszoba lett,pedig lett egy cipős szekrény, és a kabátakasztó.

2012. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerria ***** válasza:
100%

Nálunk a konyha előtti kis térből alakítottunk ki egy "belépőt". Van fogas, cipőtároló, és

vendégpapucsos hely. Ezenkívül 2 nagyobb szőnyeg, ami sok mindent felfog

2012. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmmm.. köszönöm a válaszokat majd kitalálok valamit :)
2012. ápr. 7. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is homokos a környék, és én nem is szoktam minden hazajövéskor levenni a cipőm. Szóval azt szoktam csinálni, hogy minden reggel kiteszek egy mosószeres vízben áztatott rongyot az ajtó elé, amin jól megtörlöm a lábam, ha hazajövök. Van még egy száraz rongy is, amin pedig szárazra törlöm a cipőm talpát. Így elég tiszta lesz, bemehetek vele a lakásba. Sima talpú cipőket hordok amúgy, így nem ragad a recékbe a mocsok, tényleg elég csak megtörölni:)
2012. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!