Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ötlet INOX tűzhelyet venni?

Jó ötlet INOX tűzhelyet venni?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket szeretnék, mert állítólag nehezen tisztitható! Akinek ilyen van, kérem írja le a tapasztalatát tisztitás és olajcseppek ügyben:)) Köszi
2008. ápr. 16. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Áhh csak azt ne.... én azt se tom hogy szabaduljak meg az inox dolgaimtól. Nekem is mondták, hogy az inox abba a konyhába való ami csak dísznek van, de nem hallgattam rájuk, mondtam vannak jó kis inox tisztítók, majd szépen karban tartom:(:(:(:( semmire nem jók.Csupa karist és akárhogy próbálom letakarítani a koszt, olyan mintha mindig koszos lenne. Utálom utálom utáloooooooom...........
2008. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem hála jó égnek csak a szagelszívom inox, de szívok is vele mint a fene. Hasonló a tapasztalatom mint az előző válaszolonbak. Szépre soha nem tudom letakarítani, még az inox felületekhez való tisztítokkal sem. Még jó hogy annak idején letudtam beszélni a páriomat arról hogy "inoxos" cuccokat vegyünk.
2008. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Nekem a hűtőm inox, de legszívesebben eladnám.Borzasztó, főleg hogy van egy 2éves lányom, így minden nap 10szer kellene tisztítani, minden meglátszik rajta, és a tisztítók rettentő drágák.Nem ajánlom az inoxot!!!!!
2008. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb.1 éve használom az enyémet! Inox permettel befújom,nedves kendővel letörlöm és utána kéztörlővel szárazra. De az enyém "tappancsmentes! és könnyű tisztítani! Csak olyat vegyél!!És nagyon szép és mindennap használom!!
2008. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Inox és inox között is van különbség. Nekem minden inox a konyhába, a hűtőn nem látszik meg az ujjlenyomat és könnyű tisztítani, viszont a főzőlapomat már nehezebb, de nem lehetetlen. Azt javaslom vásárláskor nézzd meg mennyire látszik meg rajta az ujjlenyomat. Ha nem, akkor könnyű lesz tisztítani. Ha már a mintadarab tiszta paca, akkor hagyd.
2008. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Isten ments! Nekünk az van, és rémálom. Addig szép, amíg nem használod. .)
2008. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%
Hát..! Vegyes. Meg lehet tisztítani, azt, ami kevésbé ujjnyomatos fajta (ahogy az előző válaszban van), de nekem külön program az inox tisztítás, mert ráadásul én szeretem, ha csillog. Köv. lakásunban a mosogatómedence sem lesz inoxból!!
2008. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul az inox még drágább is, mint az ugyanolyan típusú fehér.
2017. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!