Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyon aludtatok az...

Milyen ágyon aludtatok az elején a babaszobába?

Figyelt kérdés
Gondoltam a kisbabával aludnék egy szobába az elején. Ti is a babával aludtatok az elején? Úgy értem, hogy ő külön kiságyban alszik, csak én is ott lennék abba a szobába, úgyis sokszor fel kell majd kelni gondolom. Hol vásároltatok olcsón erre a célra magatoknak ágyat és milyet? Nézegettem a netet, de nem akarok 50e-t, mert amúgy van ágyunk. Köszi
2012. ápr. 22. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy vettem egy rendes ágyat erre a célra és a már 3 éves lányom "nagylányos" ágya lett.
2012. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet, néztem ágykeretet meg vennék egyelőre egy olcsóbb matracot, aztán a matracot ki lehet cserélni
2012. ápr. 23. 09:12
 3/5 anonim válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Te akarsz beköltözni a babaszobába?Én nem költöztem be. Kb. fél éves koráig volt velünk, a mi szobánkba, természetesen a kiságyba, aztán külön raktuk.. Szerintem felesleges, azért ágyat venni, hogy te beköltözz...
2012. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a hálóban volt egy nagy ágy, mellé tettünk egy rácsos kiságyat. Ott volt mellettem, mégis külön, én nem tudtam vele együtt aludni, mert forgolódik egész este, semmit nem tudok pihenni.

Már 4 lesz, a kiságyat kinőtte, megkapta a nagyágyat, én meg költöztem a nappaliba.

2012. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk a nagyszobába, ahol már a nagyágy van, már nem nagyon férne el egy kiságy is, ezért gondolkodtam, hogy ő a szobácskájában lenne, én meg valami olcsóbb ágyon aludnék az ő szobájába. Ő a kiságyába én pedig egy külön ágyba.
2012. ápr. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!