Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Hány évesen aludtato...

Kamaszok! Hány évesen aludtatok utoljára a szüleitekkel egy ágyban?

Figyelt kérdés

És milyen okból? (gondolok itt olyanra,hogy vendégségben nem volt elég ágy stb...)

Ha lehet a mostani korotokat is írjátok le, köszi!



2012. ápr. 1. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy mennyi idős voltam, de a konkrét alkalom azt hiszem rémlik. És tényleg pont azért, mert nem volt elég ágy. :) Kb 5 éves lehettem. De egyébként utána is hosszú ideig nem volt saját szobám, szóval egy szobában aludtam velük 6-7 éves koromig.

15/L

2012. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Èn hotelbe gyakran aludtam apumal ès ku.vára leszartam h a faterom....lazán el kell aludni. Muterral még nem aludtam de az se lehez nehezebb. Nemtom mit szarsz ezen...... ha csak azért nem akarsz velülk alundni mert fél mások véleményétől akkor sajnállak. 16/F
2012. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

11.:)

Rosszalvó voltam, sokszor voltam beteg 11 éves koromig, és hihetetlenül féltem.:) de azóta már eltelt pár év... :)

2012. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!